Strona główna Wiadomości Moya ma dwie nowe stacje

Własna i automatyczna

Moya ma dwie nowe stacje

Petrolnet.pl, 16 lutego 2017

W pierwszych dniach lutego do sieci Moya dołączyła stacja w Damasławku (woj. wielkopolskie). W połowie miesiąca działalność rozpoczęła też automatyczna stacja własna Moya w Rusocinie (woj. pomorskie).

stacja w Damasławku

Autor:

Stacja w Damasławku to nowo wybudowany obiekt znajdujący się przy ul. Żnińskiej 28A.   Placówka znajduje się na granicy województwa wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego i położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 251, na trasie Wągrowiec - Żnin (Bydgoszcz). Wjazd dostępny jest z obu stron. Właścicielem nowej placówki jest firma Dom-Rol Jarosław Szczublewski.

Nowy obiekt został wybudowany z uwzględnieniem wysokich standardów sieci. Na stacji działa punkt Caffe Moya, podróżni mogą dodatkowo skorzystać z dostępnej sieci Wi-Fi.  Na terenie obiektu kierowcy mają natomiast do dyspozycji kompresor i odkurzacz oraz bezdotykową myjnię dla aut osobowych.
Stacja prowadzi sprzedaż wszystkich rodzajów paliwa - 95,98, ON, ON Moya Power oraz LPG. Sprzedaż odbywa się w godzinach 6-22.

Placówka została zaprojektowana również z myślą o kierowcach samochodów ciężarowych.  Podjazd wyposażony jest w stanowisko dla TIR z szybkim wlewem Diesla, a sprzedaż płynu AdBlue odbywa się z dystrybutora. Na terenie stacji znajduje się także kilka miejsc parkingowych dla pojazdów ciężarowych.
Stacja w Damasławku jest dwudziestym obiektem w woj. wielkopolskim, działającym w barwach sieci Moya. Ze względu na swoje położenie placówka będzie obsługiwała zarówno ruch miejski jak i tranzytowy.
W połowie lutego uruchomiona została także nowo wybudowana stacja automatyczna Moya w Rusocinie przy ul. Dekarskiej 42. Całodobowy obiekt przeznaczony jest do obsługi klientów flotowych.

LIDERZY RYNKU - DOSTAWCY DLA STACJI PALIW - RAPORT 2017
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- kliknij, aby zapoznać się z wersją elektroniczną

Stacja w Rusocinie zlokalizowana jest kilkaset metrów od zjazdu z autostrady A1 i drogi krajowej nr 91. Na stacji znajduje się  sześć dystrybutorów z szybkim nalewem diesla, wkrótce kierowcy będą mogli również tankować AdBlue z dystrybutora. Klienci mogą dokonywać płatności za pomocą karty Moya Firma, IQ Card, a także UTA, DKV i EuroWag.
Stacja w Rusocinie jest 20. obiektem własnym firmy Anwim SA, a 13. funkcjonującym w barwach Moya w województwie pomorskim.

Po dołączeniu nowych stacji w Damasławku oraz Rusocinie, w sieci Moya funkcjonuje 135 placówek.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.