Strona główna Wiadomości Najnowsze wydanie "Stacji Benzynowej" już na rynku

Miesięcznik właścicieli stacji paliw

Najnowsze wydanie "Stacji Benzynowej" już na rynku

Petrolnet.pl, Stacja Benzynowa & Convenience Store, 2 kwietnia 2014

Zapraszamy do lektury aktualnego wydania "Stacji Benzynowej & Convenience Store". Na łamach znajdziecie Państwo Dodatek Specjalny – Wiosna na stacji paliw, w którym m.in. przeanalizowaliśmy wiosenne trendy sprzedażowe w sklepach na stacji. Oprócz tego w numerze znajdą Państwo porady dotyczące serwisowania myjni po zimie, wyboru i eksploatacji sond pomiaru paliwa czy kontroli oczyszczania ścieków na stacjach benzynowych.

Miesięcznik właścicieli stacji paliw

Autor: Wydawnictwo BROG Marketing

Szczególnie polecamy lekturę artykułu "Wiosenne orzeźwienie" autorstwa Artura Tkaczyka z Nielsen Retailer Services, który specjalnie dla Państwa przeanalizował, które napoje w okresie wiosennym najlepiej sprzedają się na stacjach.

W ostatnim czasie w mediach zahuczało od informacji na temat kryzysu stacji ekonomicznych. Wielu wieszczyło kres epoki taniego tankowania. Czy czarne scenariusze rzeczywiście się sprawdzą? Postanowiliśmy zweryfikować te informacje pytając przedstawicieli trzech koncernów o ich ocenę sytuacji na rynku i strategię rozwoju na następne lata.

Zachęcamy także do zapoznania się z przygotowanym przez naszą redakcję przeglądem systemów monitoringu i pomiaru paliwa na stacjach benzynowych. Mamy nadzieję, że materiał okaże się pomocny przy wyborze optymalnego rozwiązania dla Państwa stacji.

Na łamach numeru zaprezentowały się m.in. firmy: Amtra, Baz-pal, Corrimex, Dr.Marcus, Hectronic, Lotos, Petronova, Petroster, RWE, Unitiexpo, Vivenge.

Serdecznie Państwa zapraszamy do lektury wszystkich artykułów.

>>> Zobacz wersję elektroniczną najnowszej Stacji Benzynowej & Convenience Store

„Stacja Benzynowa & Convenience Store” to miesięcznik skierowany do profesjonalistów branży paliwowej. Porusza problematykę sektora detalicznej i hurtowej dystrybucji paliw i produktów FMCG. Zawiera praktyczne porady związane z prowadzeniem nowoczesnej stacji, działalnością sklepów, myjni oraz informacje z zakresu zarządzania i wyposażenia.

Wydawcą czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu www.petrolnet.pl jest BROG Marketing - platforma skutecznej komunikacji B2B. Dla rynku HoReCa czasopism Nowości Gastronomiczne oraz Świat Hoteli i portalu www.horecanet.pl. BROG Marketing jest również organizatorem Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum oraz Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel. 

Kontakt z Biurem Reklamy
Zbigniew Pąk
szef zespołu sprzedaży rynku paliwowego
tel. +48 22 571 13 43
tel. kom. +48 664 463 083
fax +48 22 571 13 11
e-mail: z.pak@brogmarketing.pl
www.brogmarketing.pl                     
 
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel cocktaibaru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE