Strona główna Wiadomości Najnowsze wydanie "Stacji Benzynowej" już na rynku

Miesięcznik właścicieli stacji paliw

Najnowsze wydanie "Stacji Benzynowej" już na rynku

Petrolnet.pl, Stacja Benzynowa & Convenience Store, 30 czerwca 2014

Zapraszamy do lektury aktualnego wydania "Stacji Benzynowej & Convenience Store". Gorąco zachęcamy do zapoznania się z tematem numeru – rozmową z Krzysztofem Traczyńskim z Seven Car Wash Polska, który opowiada o najnowszym urządzeniu, parowej maszynie do prania tapicerki "Self Wash", które znacząco wzbogaci zakres usług dodatkowych na każdej stacji benzynowej.

Miesięcznik właścicieli stacji paliw

Autor: Wydawnictwo BROG Marketing

Na łamach czasopisma znajdziecie Państwo także Dodatek Specjalny – Lato 2014 na stacji paliw, w którym współpracujący z nami eksperci mówią o najważniejszych zmianach w przystacyjnym sklepie, których należy dokonać w sezonie letnim.

Zachęcamy także do zapoznania się z artykułem na temat Stacji Moya w Nowym Dworze Mazowieckim, zwycięzcy kategorii "Stacja benzynowa działająca w ramach organizacji właścicieli stacji prywatnych/niezależnych" w konkursie "Stacja Benzynowa Roku 2014".

W najnowszym numerze prezentujemy również artykuł Janusza Kaniewskiego, znanego projektanta, jednego z prelegentów XIV Forum Rynku Paliwowego PetroTrend 2014.

Godny uwagi jest także wywiad redakcji z Przemysławem Ligenzą, wiceprezesem Urzędu Dozoru Technicznego, w którym przybliżył zasady kontrolowania zbiorników paliwowych na stacjach. Mamy nadzieję, że udzielone przez wiceprezesa UDT informacje pozwolą każdemu właścicielowi lepiej przygotować się do kontroli.

W tym roku wygasa ok. 1/3 koncesji na obrót paliwami. Agnieszka Głośniewska, rzecznik prasowy Urzędu Regulacji Energetyki, podpowiada, jak przedłużyć koncesję i uniknąć przy tym problemów.

Serdecznie zapraszamy do lektury wszystkich, wyjątkowo ciekawych, artykułów w bieżącym wydaniu.

>>> Zobacz wersję elektroniczną najnowszej Stacji Benzynowej & Convenience Store

„Stacja Benzynowa & Convenience Store” to miesięcznik skierowany do profesjonalistów branży paliwowej. Porusza problematykę sektora detalicznej i hurtowej dystrybucji paliw i produktów FMCG. Zawiera praktyczne porady związane z prowadzeniem nowoczesnej stacji, działalnością sklepów, myjni oraz informacje z zakresu zarządzania i wyposażenia.

Wydawcą czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store, portalu www.petrolnet.pl oraz organizatorem Forum Rynku Paliwowego PetroTrend jest BROG Marketing - platforma skutecznej komunikacji B2B. Dla rynku HoReCa czasopism Nowości Gastronomiczne oraz Świat Hoteli i portalu www.horecanet.pl. BROG Marketing jest również organizatorem Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum oraz Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel. 

Kontakt z Biurem Reklamy
Zbigniew Pąk
szef zespołu sprzedaży rynku paliwowego
tel. +48 22 571 13 43
tel. kom. +48 664 463 083
fax +48 22 571 13 11
e-mail: z.pak@brogmarketing.pl
www.brogmarketing.pl                     
 
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.