Strona główna Wiadomości Najnowsze wydanie "Stacji Benzynowej" już na rynku

Miesięcznik właścicieli stacji paliw

Najnowsze wydanie "Stacji Benzynowej" już na rynku

Petrolnet.pl, Stacja Benzynowa & Convenience Store, 30 czerwca 2014

Zapraszamy do lektury aktualnego wydania "Stacji Benzynowej & Convenience Store". Gorąco zachęcamy do zapoznania się z tematem numeru – rozmową z Krzysztofem Traczyńskim z Seven Car Wash Polska, który opowiada o najnowszym urządzeniu, parowej maszynie do prania tapicerki "Self Wash", które znacząco wzbogaci zakres usług dodatkowych na każdej stacji benzynowej.

Miesięcznik właścicieli stacji paliw

Autor: Wydawnictwo BROG Marketing

Na łamach czasopisma znajdziecie Państwo także Dodatek Specjalny – Lato 2014 na stacji paliw, w którym współpracujący z nami eksperci mówią o najważniejszych zmianach w przystacyjnym sklepie, których należy dokonać w sezonie letnim.

Zachęcamy także do zapoznania się z artykułem na temat Stacji Moya w Nowym Dworze Mazowieckim, zwycięzcy kategorii "Stacja benzynowa działająca w ramach organizacji właścicieli stacji prywatnych/niezależnych" w konkursie "Stacja Benzynowa Roku 2014".

W najnowszym numerze prezentujemy również artykuł Janusza Kaniewskiego, znanego projektanta, jednego z prelegentów XIV Forum Rynku Paliwowego PetroTrend 2014.

Godny uwagi jest także wywiad redakcji z Przemysławem Ligenzą, wiceprezesem Urzędu Dozoru Technicznego, w którym przybliżył zasady kontrolowania zbiorników paliwowych na stacjach. Mamy nadzieję, że udzielone przez wiceprezesa UDT informacje pozwolą każdemu właścicielowi lepiej przygotować się do kontroli.

W tym roku wygasa ok. 1/3 koncesji na obrót paliwami. Agnieszka Głośniewska, rzecznik prasowy Urzędu Regulacji Energetyki, podpowiada, jak przedłużyć koncesję i uniknąć przy tym problemów.

Serdecznie zapraszamy do lektury wszystkich, wyjątkowo ciekawych, artykułów w bieżącym wydaniu.

>>> Zobacz wersję elektroniczną najnowszej Stacji Benzynowej & Convenience Store

„Stacja Benzynowa & Convenience Store” to miesięcznik skierowany do profesjonalistów branży paliwowej. Porusza problematykę sektora detalicznej i hurtowej dystrybucji paliw i produktów FMCG. Zawiera praktyczne porady związane z prowadzeniem nowoczesnej stacji, działalnością sklepów, myjni oraz informacje z zakresu zarządzania i wyposażenia.

Wydawcą czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store, portalu www.petrolnet.pl oraz organizatorem Forum Rynku Paliwowego PetroTrend jest BROG Marketing - platforma skutecznej komunikacji B2B. Dla rynku HoReCa czasopism Nowości Gastronomiczne oraz Świat Hoteli i portalu www.horecanet.pl. BROG Marketing jest również organizatorem Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum oraz Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel. 

Kontakt z Biurem Reklamy
Zbigniew Pąk
szef zespołu sprzedaży rynku paliwowego
tel. +48 22 571 13 43
tel. kom. +48 664 463 083
fax +48 22 571 13 11
e-mail: z.pak@brogmarketing.pl
www.brogmarketing.pl                     
 
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel cocktaibaru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE