Strona główna Wiadomości Nowy partner dołączył do sieci Slovnaft

Obiekt jest zlokalizowany w województwie opolskim

Nowy partner dołączył do sieci Slovnaft

Petrolnet.pl, 6 października 2017

Sieć Slovnaft Partner powiększyła się w lipcu o kolejny obiekt. Nowa stacja zrzeszona w ramach sieci Slovnaft Partner należy do firmy PHU Jawis, Państwa Jedlińskich.

Nowy partner dołączył do sieci Slovnaft

Autor: Slovnaft Partner

Nowa stacja partenrska Slovnaftu jest zlokalizowana przy drodze wojewódzkiej nr 454 Namysłów-Opole, w miejscowości Biestrzykowice.

Stacja oferuje standardowe paliwa płynne Slovnaft Pb95, ON i gaz LPG, a także paliwo premium – ON Drive. Oprócz oczywistych udogodnień dla kierowców, jak kompresor i odkurzacz obiekt posiada również małe bistro, a w niedalekiej przyszłości właściciele planują otwarcie myjni samoobsługowej.

Do dyspozycji kierowców oddano dwa sześciowężowe, dwustronne dystrybutory wieloproduktówe (Eu-95 oraz ON) oraz dystrybutor LPG. Klienci stacji i pawilonu handlowego mogą również połączyć się z siecią Wi-Fi. Na stacji można również zaopatrzyć się w butle z gazem oraz skorzystać z usług ręcznego mycia pojazdów.

NAJNOWSZE WYDANIE
STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2017
kliknij aby zapoznać się z publikacją!

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Moya: Zmiany rynkowe skłaniają do ewaluacji asortymentu

Filip Puchalski Dyrektor ds. Operacyjnych Moya

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.