Strona główna Wiadomości 19 Nowy piec do przekąsek Merrychef Eikon

Kuchenki Merrychef wprowadza firma Primulator

Nowy piec do przekąsek Merrychef Eikon

Petrolnet.pl, 19 maja 2011
W ofercie firmy Primulator pojawiła się nowa seria kuchenek Merrychef Eikon przeznaczonych na rynek szybkich przekąsek. Eikon to nowe kuchenki o szerokich możliwościach zastosowania, które znacznie oszczędzają czas pracowników gastronomii.
Do największych zalet kuchenek Merrychef Eikon należy łatwość sterowania przy użyciu czytelnego ekranu dotykowego. Dzięki wbudowanemu portowi USB można w każdym piecu (np. w sieci stacji paliw) zaprogramować przygotowanie tego samego produktu, które później uruchamiane jest jednym kliknięciem. W ten sposób skracamy nie tylko czas programowania i obsługi technicznej urządzenia, lecz także czas potrzebny na realizację każdego zlecenia. Warto podkreślić, że piece z oferty Primulatora nie wymagają do obsługi żadnego szkolenia ani doświadczenia pracownika. Są też od zewnątrz zimne w dotyku, a ruchome części umożliwiają łatwe czyszczenie.

Kuchenki łączą w sobie trzy technologie grzania: konwekcję, zderzanie i mikrofale. To połączenie potrafi zredukować czas przygotowania potraw nawet piętnastokrotnie. Oszczędzić można także na energii zużywanej przez urządzenie, wzywaniu serwisantów (dzieki wbudowanym urządzeniom diagnostycznym) i kosztach wentylacji (dzięki zmniejszeniu uciążliwości zapachów gotowania).

Merrychef Eikon dostępny jest w kilku wariantach, różniących się pojemnością i mocą wyjściową. Nawet największy z nich ma głębokość 1 m po otwarciu drzwiczek. Firma Primulator współpracuje m.in. z firmą Salomon FoodWorld, która wprowadza na polski rynek nowe warianty głęboko mrożonych przekąsek, np. mini-wraps.
© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel cocktaibaru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE