Strona główna Wiadomości 19 Nowy piec do przekąsek Merrychef Eikon

Kuchenki Merrychef wprowadza firma Primulator

Nowy piec do przekąsek Merrychef Eikon

Petrolnet.pl, 19 maja 2011
W ofercie firmy Primulator pojawiła się nowa seria kuchenek Merrychef Eikon przeznaczonych na rynek szybkich przekąsek. Eikon to nowe kuchenki o szerokich możliwościach zastosowania, które znacznie oszczędzają czas pracowników gastronomii.
Do największych zalet kuchenek Merrychef Eikon należy łatwość sterowania przy użyciu czytelnego ekranu dotykowego. Dzięki wbudowanemu portowi USB można w każdym piecu (np. w sieci stacji paliw) zaprogramować przygotowanie tego samego produktu, które później uruchamiane jest jednym kliknięciem. W ten sposób skracamy nie tylko czas programowania i obsługi technicznej urządzenia, lecz także czas potrzebny na realizację każdego zlecenia. Warto podkreślić, że piece z oferty Primulatora nie wymagają do obsługi żadnego szkolenia ani doświadczenia pracownika. Są też od zewnątrz zimne w dotyku, a ruchome części umożliwiają łatwe czyszczenie.

Kuchenki łączą w sobie trzy technologie grzania: konwekcję, zderzanie i mikrofale. To połączenie potrafi zredukować czas przygotowania potraw nawet piętnastokrotnie. Oszczędzić można także na energii zużywanej przez urządzenie, wzywaniu serwisantów (dzieki wbudowanym urządzeniom diagnostycznym) i kosztach wentylacji (dzięki zmniejszeniu uciążliwości zapachów gotowania).

Merrychef Eikon dostępny jest w kilku wariantach, różniących się pojemnością i mocą wyjściową. Nawet największy z nich ma głębokość 1 m po otwarciu drzwiczek. Firma Primulator współpracuje m.in. z firmą Salomon FoodWorld, która wprowadza na polski rynek nowe warianty głęboko mrożonych przekąsek, np. mini-wraps.
© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.