Strona główna Wiadomości Zmiany w Lotosie

Najważniejsze artykuły tygodnia - Petrolnet.pl

Zmiany w Lotosie

Petrolnet.pl, 13 stycznia 2017

Rada nadzorcza Grupy Lotos SA zdecydowała o rozstrzygnięciu konkursu na członków zarządu gdańskiego koncernu. Prezesem zarządu spółki został  Marcin Jastrzębski, który jednocześnie złożył rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu ds. operacyjnych.

Autor: Grupa Lotos

12 stycznia br. zakończył się, rozpoczęty w ubiegłym miesiącu, konkurs na członków zarządu grupy Lotos SA. Rada nadzorcza spółki przeanalizowała oferty i po przeprowadzonych rozmowach z wybraną grupą kandydatów zdecydowała o powołaniu Marcina Jastrzębskiego na stanowisko prezesa zarządu.

Marcin Jastrzębski od 13 maja 2016 r. zasiadał dotychczas w zarządzie spółki na stanowisku wiceprezesa ds. operacyjnych Grupy Lotos SA, a od 9 listopada 2016 r. pełnił obowiązki prezesa zarządu spółki.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
link do aktualnego numeru: GRUDZIEŃ 2016

Marcin Jastrzębski studiował na Uniwersytecie Warszawskim (Wydział Nauk Ekonomicznych), Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji (Wydział Nauk Społecznych i Administracji) w Warszawie oraz Uniwersytecie w Liverpoolu (Zarządzanie w sektorze ropy i gazu). Pełnił także funkcję Konsula Honorowego Gruzji w Polsce.

W latach 2006 – 2008 był członkiem zarządu ds. strategii i operacji PERN „Przyjaźń” SA. W latach 2006 – 2010 był prezesem zarządu MPR Sarmatia. W latach 2013 – 2015 sprawował funkcję prezesa zarządu firmy Gazoprojekt SA, a w latach 1999 – 2007 zasiadał w radach nadzorczych spółek: WARS Sp. z o.o., RADPEC SA, PERN Przyjaźń SA, Naftoport sp. z o.o. Od dnia 12 kwietnia do 13 maja 2016 r. pełnił funkcję cłonka rady nadzorczej Grupy Lotos SA.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.