Strona główna Wiadomości Nowy szef IR w Unimot SA

Odpowiedzialny za przejęcia i fuzje

Nowy szef IR w Unimot SA

Petrolnet.pl, 15 maja 2017

Piotr Borowski, były dyrektor działu relacji inwestorskich na GPW, od 15 maja pełni funkcję dyrektora ds. relacji inwestorskich oraz fuzji i przejęć w spółce Unimot SA.

Piotr Borowski, dyrektor ds. relacji inwestorskich, fuzji i przejęć

Autor:

Piotr Borowski aktywnie działa na rynku kapitałowym w Polsce od 1990 r. Od 2007 r. był związany z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie, gdzie przez dziewięć lat odpowiadał m.in. za: relacje inwestorskie i analizy, rozwój sieci biznesowej oraz rozwój rynku. W ramach pełnionych funkcji rozwijał współpracę z giełdami zagranicznymi, budował strategię firmy, pozyskiwał inwestorów, brokerów oraz spółki europejskie do handlu instrumentami finansowymi na rynkach prowadzonych przez GPW.

Wcześniej Piotr Borowski pełnił funkcje menedżerskie w bankach i domach maklerskich (m.in.: Kredyt Bank SA Warszawa, KBC Bank N.V. Bruksela), gdzie zarządzał działalnością operacyjną i siecią sprzedaży. Ponadto przez siedem lat był członkiem Komitetu Zarządzającego Federacji Giełd Europejskich z siedzibą w Brukseli, a w latach 2010-13 – członkiem Komisji Etyki Izby Domów Maklerskich. Od lutego br. jest audytorem operacyjnym w zakresie „securities services” banków z grupy kapitałowej Citigroup.

 STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
link do aktualnego numeru: Kwiecień 2017

- Bardzo się cieszę, że do struktur Unimot SA dołączył tak znakomity ekspert. Jestem przekonana, że jego osiągnięcia w zakresie przejęć i fuzji pozwolą spółce na realizację alternatywnego celu emisyjnego, związanego z akwizycją podmiotów z branży. Ponadto jego bogate doświadczenie na rynku kapitałowym będzie znakomitym wsparciem naszych działań w dalszym, systematycznym podnoszeniu wartości spółki na tym rynku – mówi Małgorzata Garncarek, członek zarządu Unimotu.
Nowy dyrektor będzie odpowiedzialny za kształtowanie relacji z inwestorami oraz instytucjami rynku kapitałowego, a przede wszystkim za kierowanie projektami dotyczącymi przejęć i fuzji.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.