Strona główna Wiadomości Numer jeden wśród rosyjskich wódek w końcu w Polsce

Alkohole to wciąż jedna z kluczowych kategorii

Numer jeden wśród rosyjskich wódek w końcu w Polsce

Petrolnet.pl, 3 lipca 2018

Wódka Russian Standard Original powstała by wyznaczać najwyższe standardy w świecie mocnych alkoholi. Teraz ta naturalnie czysta wódka o łagodnym smaku pojawi się w polskich sklepach.

Numer jeden wśród rosyjskich wódek w końcu w Polsce

Autor: Cedc

– Wprowadzenie wódki Russian Standard Original jest wspaniałym wzmocnieniem naszego portfolio marek super premium – mówi Joanna Nowakowska, Marketing Manager. – Pod względem wartości segment ten stale notuje coraz większe wzrosty. Jednocześnie Russian Standard stale potwierdza swój status jednej z największych globalnych marek rosyjskiej wódki. W tegorocznej edycji prestiżowego rankingu Klubu Milionerów, zestawienia marek, które przekroczyły roczną sprzedaż 1 miliona 9-litrowych skrzynek, marka uplasowała się w czołówce rosyjskich marek wódek segmentów premium i super premium. Jednocześnie marka jest absolutnym liderem segmentów premium i super premium na rosyjskim rynku. Jesteśmy więc przekonani, że wprowadzenie marki Russian Standard na sklepowe półki ucieszy wszystkich koneserów ekskluzywnych alkoholi, a w szczególności tych, którzy doceniają smak wódek najwyższej próby – dodaje.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!

link do aktualnego numeru: MAJ

Russian Standard Original to najbardziej autentyczna, rosyjska wódka o łagodnym, naturalnym smaku. Stworzona w Sankt Petersburgu na bazie receptury opracowanej przez światowej sławy chemika Dmitrija Mendelejewa w 1894 roku, łączy w sobie składniki najwyższej jakości. Pszenica ozima z rosyjskich stepów, dziesiątki etapów destylacji spirytusu i krystalicznie czysta woda z podziemnych źródeł jeziora Ładoga składają się na niezrównaną czystość i unikalny smak Russian Standard Original. Aromat świeżo upieczonego chleba, pszeniczny smak i długi, smakowity finisz zdobyły już serca wielu koneserów mocnych alkoholi z całego świata, jednocześnie wygrywając dla marki Russian Standard medale w wielu branżowych konkursach.

Wprowadzenie do sprzedaży wódki Russian Standard Original wspierane będzie materiałami POS oraz działaniami PR i w kanale prasy handlowej. Rosyjska wódka numer jeden na świecie jest dostępna na sklepowych półkach w kanałach handlu tradycyjnego i nowoczesnego od końca czerwca w butelkach o pojemności 700ml. Rekomendowana cena nowości to 49,99 zł.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE