Strona główna Wiadomości O sklepie i nowych regulacjach prawnych na PetroTrend 2018

Spotkanie branży organizowane przez nasze redakcje

O sklepie i nowych regulacjach prawnych na PetroTrend 2018

Petrolnet.pl, 6 lutego 2018

Już w marcu branża handlowa zmierzy się z wprowadzeniem zakazu handlu w niedziele, a w przyszłości z możliwością wprowadzenia przez samorządy ograniczeń w handlu alkoholem. Ile branża stacji i sklepów convenience na tym straci, a ile skorzysta? Eksperci rynku wypowiedzą się na ten temat podczas Forum PetroTrend 2018.

O sklepie i nowych regulacjach prawnych na PetroTrend 2018

Autor: Stacja Benzynowa & Convenience Store

Sklep pełni coraz ważniejszą rolę w generowaniu przychodów stacji paliw. W ostatnim czasie m.in. przedstawiciele PKN Orlen przedstawili szacunkowe dane, wedle których przychody brutto w segmencie detalicznym koncernu (sieć stacji paliw Orlen) ze sprzedaży pozapaliwowej stanowiły 30 proc.

Trend rosnącego zapotrzebowania klientów stacji paliw na zróżnicowane, dobrej jakości produkty dostrzegają także inne sieci stacji paliw prowadzące swoją działalność na terenie Polski. Między innymi z tego powodu w zeszłym roku BP zdecydowało się na otworzenie w trzech lokalizacjach testowych formatów sklepów prowadzonych we współpracy z siecią Piotr i Paweł.

Rosnące zapotrzebowanie na rozbudowane usługi typu convenience przy stacjach paliw jest oczywiste dla sieci Circle K, które w tym roku dąży do zakończenia rebrandingu stacji paliw z marki Statoil na Circle K. Zmianie wizualizacji towarzyszy udoskonalanie produktów i usług non fuel.

Z kolei Shell Polska nie rezygnuje z programu badania oczekiwań klientów i w zgodzie z nimi prowadzi dalsze testy formatów sklepowych, które swoją premierę miały pod koniec 2015 roku. Nowy standard jest wdrażany w kolejnych lokalizacjach.

To tylko niektóre najważniejsze wydarzenia i zmiany, które zaszły na polskim rynku stacji paliw w 2017 roku. Grono profesjonalistów oraz ekspertów branży będzie o nich dyskutować w panelu sklepowym podczas XVIII edycji Forum PetroTrend. Dodatkowo skomentuje najnowsze regulacje prawne i ich wpływ na branżę sklepów convenience na stacjach w Polsce.

TEGOROCZNA EDYCJA
28 MARCA 2018 SHERATON WARSAW HOTEL!

Organizowane przez wydawcę czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store i portalu www.petrolnet.pl XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2018 odbędzie się 28 marca 2018 roku w Sheraton Warsaw Hotel. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Każda edycja najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli stacji paliw cieszy się ogromnym zainteresowaniem Uczestników, Sponsorów, Wystawców oraz Kupców z sieciowych i niezależnych stacji paliw. Tylko tu, raz w roku, ze wszystkich zakątków Polski zjeżdżają się właściciele oraz najlepsi praktycy i eksperci, aby uczestniczyć w tym wysoko cenionym wydarzeniu.

Tradycyjnie podczas uroczystej kolacji z galą konkursu Stacja Benzynowa Roku 2018 wręczone zostaną nagrody tegorocznym laureatom. Po raz pierwszy w historii PetroTrend w konkursie SUPPLIER OF TEHE YEAR 2018 zostanie wyłoniony najlepszy dostawca produktów lub usług dla branży stacji paliw i sklepów convenience.

– Forum PetroTrend to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki osiemnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć najlepsze w Polsce wydarzenie dla branży stacji paliw – powiedział Rafał Madyński, prezez zarządu BROG B2B.

Jeżeli Państwa firmie zależy na:
•  udziale w BUSINESS SPEED DATING – serii szybkich i bezpośrednich spotkań z „kupcami” z sieci;
•  realnej możliwości pozyskania KONTRAKTÓW ROKU;
• efektywnej inwestycji marketingowej z wymiernymi korzyściami;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych;
• kuluarowych rozmowach i kontaktach;
• prezentacji aktualnej oferty decydentom:
   - prezesom, członkom zarządów sieci stacji paliw,
   - managerom i category managerom,
   - właścicielom niezależnych stacji paliw.
• udziale w najważniejszym w roku, oczekiwanym wydarzeniu dla branży

!!! UWAGA !!!
Tylko teraz najniższe ceny dla Sponsorów i Wystawców
oraz najlepsze lokalizacje stoisk!


zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B wydawca czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience Store, Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, portali: www.petrolnet.pl, www.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrend, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee.

Kontakt z Organizatorem - BROG B2B:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
tel.: 664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.