Strona główna Wiadomości Orlen CONNECT - innowacyjny system e-zakupowy

Orlen wprowadza innowacyjny system e-zakupowy

Orlen CONNECT - innowacyjny system e-zakupowy

PKN Orlen, Paliwa.pl, 6 czerwca 2013

Polski Koncern Naftowy Orlen uruchomił innowacyjny system e-zakupowy o nazwie CONNECT Platforma Zakupowa Grupy Orlen. Obecnie jest to jedyne miejsce obsługującym procesy wyboru dostawcy dla PKN Orlen S.A.

platforma e-zakupowa Orlen CONNECT

Autor: PKN Orlen

Oferty można składać tylko w formie elektronicznej (brak ofert papierowych) poprzez logowanie na Platformie CONNECT. Dzięki uprzedniej rejestracji dostawca otrzymuje automatyczne informacje o uruchomionych postępowaniach zakupowych w interesujących go kategoriach. System zapewni szybką, systematyczną i przejrzystą informację o postępowaniach zakupowych Grupy Kapitałowej ORLEN, ułatwi składanie ofert i skróci czas postępowań zakupowych. Jego pełne wdrożenie planowane jest na lipiec b.r.

Platforma Zakupowa CONNECT stanie się wówczas jedynym miejscem ogłoszeń przetargów i składania ofert w procesach zakupowych aż 12 spółek Grupy Kapitałowej ORLEN (łącznie z PKN ORLEN S.A.). Szczegółowe informacje dotyczące działania i korzystania z systemu na stronie Platformy https://connect.orlen.pl                                                                                                      

                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                         

                                                                                                                                                           

                      

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE