Strona główna Wiadomości Orlen Gaz partnerem Petrolnet.pl

Media skutecznej komunikacji B2B

Orlen Gaz partnerem Petrolnet.pl

Petrolnet.pl, 23 czerwca 2014

Firma Orlen Gaz- lider na rynku autogazu- dołączyła do grona partnerów portalu Petrolnet.pl. „Partnerstwo Portalu” to niestandardowa propozycja współpracy z Wydawcą gwarantująca firmie intensywną, wielopłaszczyznową komunikację w obszarze „business to business” dotyczącą działalności, bieżącej oferty itp.

Autor:

Orlen Gaz spółka z Grupy Kapitałowej PKN ORLEN jest największą polską firmą na rynku gazu płynnego z blisko 20-letnim doświadczeniem. Zajmuje się sprzedażą i dystrybucją najwyższej jakości produktów: propanu, butanu oraz mieszaniny propan-butanu. Spełniają one wymogi polskiej normy PN C-96008 oraz europejskiej EN-589, a ich jakość potwierdzają specjalne certyfikaty.

Dla ORLEN GAZ dbałość o jakość produktów, bezpieczeństwo i środowisko naturalne jest priorytetem w działaniu.

Powyższe cele i działania realizujemy w oparciu o wdrożony w Spółce Zintegrowany System Zarządzania, na który składają się:

System Zarządzania Jakością wg ISO 9001
System Zarządzania Środowiskiem wg ISO 14001
System Zarządzania BHP wg PN-N 18001

ORLEN GAZ jest głównym dostawcą LPG dla największej w Polsce i Europie Centralnej, sieci stacji paliw, należącej do Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN. Jest liderem na rynku autogazu, prowadzi sprzedaż hurtową gazu płynnego, ale również kompleksowo wykonuje instalacje przemysłowe na gaz płynny. Realizuje projekty LPG, wykorzystywane w procesach technologicznych w przemyśle, rolnictwie i budownictwie.

System dostaw ORLEN GAZ bazuje na własnych źródłach zaopatrzenia (PKN ORLEN, ORLEN Lietuva, Unipetrol) oraz na sieci sześciu oddziałów - optymalnie zlokalizowanych nowoczesnych terminali, z których prowadzona jest dystrybucja LPG do Klientów w całej Polsce, a także w Niemczech, Czechach, na Słowacji i Węgrzech.

Tak zorganizowana sieć dystrybucyjna wraz ze sprawnie działającym zespołem konsultantów i doradców gwarantuje naszym Klientom kompleksową obsługę, wysokiej jakości produkt, terminowość i niezawodność dostaw, solidny serwis oraz bezpieczeństwo i wygodę, a także świadomość użytkowania prawdziwie ekologicznego źródła energii.

PARTNER PORTALU to oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych skuteczną, intensywną, szerokozasięgową oraz wielopłaszczyznową komunikacją B2B skierowaną do decyzyjnych profesjonalistów sektora paliwowego w Polsce. 

To tylko jedna spośród wielu propozycji i możliwości współpracy znajdująca się w ofercie BROG Marketing – platformy skutecznej komunikacji B2B – wydawcy czasopisma "Stacja Benzynowa & Convenience Store", portalu www.petrolnet.pl, organizatora Forum Rynku Paliwowego PetroTrend. Dla rynku hotelarskiego BROG Marketing wydaje miesięcznik "Świat Hoteli", a dla rynku gastronomicznego miesięcznik "Nowości Gastronomiczne". BROG Marketing jest także właścicielem portalu rynku hotelarskiego oraz gastronomicznego www.horecanet.pl

Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietu możliwości oraz korzyści płynących ze współpracy z nami prosimy o kontakt:

BROG Marketing 
Zbigniews Pąk - doradca klienta
tel. +48 22 594 45 83, 664 463 083
e-mail: z.pak@brogmarkeitng.pl
www.brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel cocktaibaru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE