Strona główna Wiadomości Orlen rozszerza współpracę z Nextbike Polska

Rowery dostępne na kolejnych stacjach sieci

Orlen rozszerza współpracę z Nextbike Polska

Petrolnet.pl, 13 lutego 2018

Są już znane lokalizacje nowych stacji Veturilo, które powstaną dzięki współpracy PKN Orlen z Nextbike Polska. Na przełomie marca i kwietnia zostaną one uruchomione na dziewięciu stacjach paliw zlokalizowanych w różnych częściach Warszawy.

Orlen rozszerza współpracę z Nextbike Polska

Autor: PKN Orlen

Dziesiąta stacja rowerowa stanie przed budynkiem Koncernu przy ul. Bielańskiej. Obok niej zostanie uruchomiona również stacja rowerów elektrycznych. Łącznie do systemu Veturilo zostanie włączonych 100 standardowych i 10 elektrycznych jednośladów.
 
Rowery dostępne na stacjach Orlen będą w pełni kompatybilne z istniejącym systemem roweru publicznego, co oznacza, że pojazdy pobrane z tych lokalizacji będzie można pozostawić na dowolnych stacjach rowerowych na terenie miasta i odwrotnie. Wypożyczanie na stacjach benzynowych będzie się odbywać również na tych samych zasadach, z wykorzystaniem terminala lub aplikacji mobilnych. Dla użytkowników systemu Orlen będzie przygotowana również specjalna strona internetowa, dzięki której, po uprzedniej rejestracji, będą mogli oni otrzymywać m.in. kupony zniżkowe na ofertę stacji oraz dodatkowe punkty Vitay.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2018
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej – kliknij

Do dyspozycji mieszkańców Warszawy i turystów zostanie oddana m.in. stacja rowerów elektrycznych, która jest pierwszym tego typu obiektem realizowanym na zasadach komercyjnych. Zostanie ona uruchomiona przy ul. Bielańskiej. Z kolei dzięki uruchomieniu stacji Veturilo na stacji Orlen przy ul. Wydawniczej, dostęp do roweru publicznego zyskają też mieszkańcy Wawra, w którym do tej pory wypożyczanie rowerów nie było możliwe.
 
Nowe stacje Veturilo zostaną zlokalizowane na stacjach Orlen: ul. Migdałowa 2, ul. Powsińska 14, ul. Chodakowska 35, ul. Wersalska 3, Al. Solidarności 100, ul. Śródziemnomorska 2, ul. Filomatów 6, ul. Obozowa 14, ul. Wydawnicza 72, ul. Bielańska 12 (przed budynkiem PKN Orlen: stacja rowerów standardowych oraz elektrycznych)
 
– Chcemy wyznaczać nowe standardy, nie tylko związane z rynkiem paliw, ale także z podejściem do potrzeb konsumenta. A te wciąż ewoluują i wiemy, że nasi klienci coraz mocniej doceniają nie tylko ofertę produktową, ale także usługową na stacjach. Już dziś w kilku miastach na naszych stacjach można wypożyczyć samochód, teraz dostępne będą również rowery. Ta oferta wpisuje się w długofalowe myślenie o trendach w transporcie, takich jak choćby współdzielenie czy integracja systemu. Daje nam również zupełnie nowe narzędzia do efektywnej komunikacji z obecnymi i potencjalnymi klientami – powiedział Krzysztof Łagowski, Dyrektor Wykonawczy PKN Orlen ds. Sprzedaży Detalicznej.
 
– Stacje rowerowe na stacjach benzynowych to oryginalny, ale tylko pozornie zaskakujący pomysł. Dzięki nim PKN Orlen nie tylko rozszerza swoją ofertę dla dotychczasowych klientów, ale również otwiera się na nowe grupy konsumentów. To także sprawdzona platforma marketingowa do wspierania sprzedaży produktów i usług już dziś wykorzystywana przez liczne galerie handlowe, właścicieli biurowców, czy parki logistyczne w całej Polsce – mówi Tomasz Wojtkiewicz, Prezes Nextbike Polska, operatora Veturilo.
 
Lokalizacja nowych stacji rowerowych w Warszawie jest elementem szerszej współpracy PKN Orlen z Nextbike Polska, która obejmie łącznie sześć miast, poza stolicą, także Łódź, Wrocław, Lublin, Katowice i Białystok. System Veturilo zostanie uruchomiony 1 marca.
 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Moya: Zmiany rynkowe skłaniają do ewaluacji asortymentu

Filip Puchalski Dyrektor ds. Operacyjnych Moya

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.