Strona główna Wiadomości Orlen szuka dostawców mebli sklepowych

Koncern inwestuje w rozwój sklepów convenience

Orlen szuka dostawców mebli sklepowych

Petrolnet.pl, 2 stycznia 2018

PKN Orlen opublikował zapytanie ofertowe (RFI), którego celem jest analiza rynku dostawców mebli oraz preselekcja oferentów. Po przeprowadzonej preselekcji dla zakwalifikowanych do dalszego etapu dostawców zostanie uruchomiony proces wyboru, który zakończy się podpisaniem umów ramowych w zakresie dostaw mebli na stacje paliw PKN. Termin składania zgłoszeń mija 5 stycznia br.

Orlen szuka dostawców mebli sklepowych

Autor: PKN Orlen

Koncern precyzyjnie określił kryteria, zgodnie z którymi zostaną ocenione poszczególne oferty dostawców.

Jednym z nich będzie doświadczenie w dostawach i realizacjach wyposażenia: stacji paliw, obiektów handlowych, gastronomicznych. Koncern wymaga przedstawienia referencji z ostatnich czterech lat oraz przedstawienie zrealizowanych projektów.

Nie mniej ważne będą informacje na temat ilości doświadczonych ekip montażowych, które byłyby w stanie zrealizować zapotrzebowanie zamawiającego. Przy czym firma musi być w stanie zrealizować  usługi (w zakresie dostawy i montażu) na terenie całej Polski.

Dodatkowym atutem będzie możliwość realizowania dostaw i montaży do Niemiec, Czech i na Litwę, gdzie PKN Orlen również posiada stacje paliw (m.in. pod brandami Star oraz Benzina).

Czas składania ofert za pośrednictwem wyspecjalizowanej platformy przetargowej upływa 5 stycznia 2018 roku o godz. 12.00.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: LISTOPAD-GRUDZIEŃ


 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE