Strona główna Wiadomości Orlen szuka dostawców mebli sklepowych

Koncern inwestuje w rozwój sklepów convenience

Orlen szuka dostawców mebli sklepowych

Petrolnet.pl, 2 stycznia 2018

PKN Orlen opublikował zapytanie ofertowe (RFI), którego celem jest analiza rynku dostawców mebli oraz preselekcja oferentów. Po przeprowadzonej preselekcji dla zakwalifikowanych do dalszego etapu dostawców zostanie uruchomiony proces wyboru, który zakończy się podpisaniem umów ramowych w zakresie dostaw mebli na stacje paliw PKN. Termin składania zgłoszeń mija 5 stycznia br.

Orlen szuka dostawców mebli sklepowych

Autor: PKN Orlen

Koncern precyzyjnie określił kryteria, zgodnie z którymi zostaną ocenione poszczególne oferty dostawców.

Jednym z nich będzie doświadczenie w dostawach i realizacjach wyposażenia: stacji paliw, obiektów handlowych, gastronomicznych. Koncern wymaga przedstawienia referencji z ostatnich czterech lat oraz przedstawienie zrealizowanych projektów.

Nie mniej ważne będą informacje na temat ilości doświadczonych ekip montażowych, które byłyby w stanie zrealizować zapotrzebowanie zamawiającego. Przy czym firma musi być w stanie zrealizować  usługi (w zakresie dostawy i montażu) na terenie całej Polski.

Dodatkowym atutem będzie możliwość realizowania dostaw i montaży do Niemiec, Czech i na Litwę, gdzie PKN Orlen również posiada stacje paliw (m.in. pod brandami Star oraz Benzina).

Czas składania ofert za pośrednictwem wyspecjalizowanej platformy przetargowej upływa 5 stycznia 2018 roku o godz. 12.00.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: LISTOPAD-GRUDZIEŃ


 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.