Strona główna Wiadomości Orlen szuka dystrybutora prasy – przetarg dla sieci stacji

Czytaj tylko u nas!

Orlen szuka dystrybutora prasy – przetarg dla sieci stacji

Petrolnet.pl, 5 czerwca 2018

W dniu 30 maja br. PKN Orlen rozpoczął proces przyjmowania ofert w przetargu dotyczącym wyboru dystrybutora prasy dla sieci swoich stacji. Termin składania ofert upływa 15 czerwca br. o godz. 13.00.

Orlen szuka dystrybutora prasy – przetarg dla sieci stacji

Autor: Fotolia

Wśród warunków koniecznych zamieszczonych w kryteriach merytorycznych znalazły się: rozliczenia po dostawie, a nie po sprzedaży; awizowanie przed dostawą; komunikacja przez EDI w kwestii awiz oraz faktur; zarządzanie przez dostawcę nakładami, dosyłkami oraz zwrotami; obsługa dystrybucyjna stacji paliw na terenie całej Polski; prowadzenie bazy indeksowej Orlen.

Oferent powinien również zagwarantować odbiór niesprzedanych egzemplarzy.

Natomiast głównym kryterium handlowym otwartego przetargu jest wartość oferowanego rabatu od ceny netto dostarczonych na stacje paliw wydawnictw (przez cenę netto rozumie się cenę detaliczną wydrukowaną na okładce wydawnictwa pomniejszoną o wartość podatku VAT).

Koncern zastrzega sobie, iż Odpowiedzi nadesłane po terminie lub w sposób i formie niezgodnej z wytycznymi nie będą rozpatrywane. 

Odpowiedź na RFP powinna w sposób możliwie wyczerpujący omawiać zagadnienia i wymagania jakie są przedstawione w dokumentach załączonych do zapytania na Platformie Connect.

Polski Koncern Naftowy Orlen z siedzibą w Płocku jest jedną z największych korporacji przemysłu naftowego w Europie Środkowej. Posiada nie tylko największy kompleks rafineryjno-petrochemiczny, zaliczany do najnowocześniejszych i najefektywniejszych tego typu obiektów w Europie, ale również największą w Polsce sieć nowocześnie zarządzanych stacji paliw – ogólna liczba czynnych stacji na dzień przesłania RFQ wynosi 1 778.


 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE