Strona główna Wiadomości Oshee oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski

Sponsoring od sierpnia 2018 r.

Oshee oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski

Petrolnet.pl, 10 października 2017

Oshee i Polski Związek Piłki Nożnej rozszerzają dotychczasową współpracę! Na mocy podpisanej w poniedziałek na konferencji PZPN umowy marka Oshee uzyska status Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski w piłce nożnej, który będzie obowiązywać od sierpnia 2018 roku.

Oshee oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski

Autor: Oshee

W ramach umowy Oshee uzyskało prawo do używania Tytułu Sponsorskiego, jak również
do posługiwania się logotypem kompozytowym oraz do używania grupowego wizerunku Piłkarskiej Reprezentacji Polski, Reprezentacji Polski U-21 oraz Reprezentacji Polski Kobiet w zakresie realizacji działań marketingowych, promocyjnych i reklamowych, związanych z napojami funkcjonalnymi.

Dzięki współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej logotyp marki Oshee pojawi się m.in. na ściankach sponsorskich w trakcie konferencji prasowych i wywiadów, na tablicach reklamowych wokół boiska, na ławce rezerwowych oraz na łuku wejściowym boiska. Ponadto napoje funkcjonalne Oshee w bidonach i lodówkach z logotypem firmy będą eksponowane w trakcie meczów w ramach strefy ławki rezerwowych oraz podczas oficjalnych konferencji prasowych.

To kolejna umowa sponsorska, podpisana w ostatnich miesiącach przez Oshee – marka od dawna wspiera profesjonalnych sportowców oraz sympatyków aktywności fizycznej, angażując się w wiele wydarzeń sportowych. Oshee jest m.in. Oficjalnym Partnerem Pucharu Polski PZPN w piłce nożnej oraz Oficjalnym Partnerem rozgrywek Nice 1. Ligi, jesienią ub.r. firma została także Oficjalnym Partnerem PZPN. Marka współpracuje także z organizacją KSW jako jej oficjalny partner. Ambasadorką marki jest Joanna Jędrzejczyk, która wspólnie z Oshee promuje aktywność sportową m.in. poprzez kampanię na wybranych produktach firmy.

NAJNOWSZE WYDANIE
STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2017
kliknij aby zapoznać się z publikacją!

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.