Strona główna Wiadomości Ostatnie stoiska na XII Forum Profit Hotel 2017

Najważniejsze w Polsce spotkanie hotelarzy!

Ostatnie stoiska na XII Forum Profit Hotel 2017

Petrolnet.pl, 29 listopada 2017

Z uwagi na duże zainteresowanie udziałem w tegorocznym XII Forum Profit Hotel udostępniliśmy dodatkową powierzchnię wystawienniczą dla dostawców produktów i usług, którym zależy na zaprezentowaniu swojej oferty hotelarzom niezależnym oraz prezesom, zarządom i „kupcom” sieci. Wydarzenie odbędzie się 12 grudnia w Sheraton Warsaw Hotel.

Autor:

Ogromnym zainteresowaniem Uczestników, Sponsorów, Wystawców oraz Kupców z niezależnych obiektów i sieci hotelarskich, od dwunastu już lat, cieszy się każda edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy.

To tylko tu, raz w roku ze wszystkich zakątków Polski zjeżdżają się właściciele hoteli, wybitni praktycy i eksperci, aby uczestniczyć w swoim ulubionym, często jedynym w roku, wydarzeniu. Nic więc dziwnego, że przy tej edycji zmuszeni byliśmy skorzystać z dodatkowych sal tworząc dodatkowe miejsca pod stoiska dla naszych wystawców. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy by nie zwlekać do ostatniej chwili i już dziś skontaktować z naszym Biurem Reklamy celem potwierdzenia udziału.
 

SUPPLIER OF THE YEAR 2017
PRESTIŻ • ZAUFANIE ODBIORCÓW • SUKCES SPRZEDAŻOWY
- kliknij po szczegóły -

 

!!! TYLKO U NAS 20 LAT TRADYCJI I ZAUFANIA !!!

POZIOM MERYTORYCZNY, JAKOŚĆ WYDARZENIA ORAZ LICZBA POTWIERDZONYCH KUPCÓW I HOTELARZY GWARANTOWANA PRZEZ BROG MARKETIG - PLATFORMĘ MEDIÓW SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI B2B - WYDAWCĘ CZASOPISM ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, SWEETS & COFFEE, WWW.HORECANET.PL, A TAKŻE ORGANIZATORA NAJWAŻNIEJSZYCH W POLSCE SPOTKAŃ PROFESJONALISTÓW: FORUM PROFIT HOTEL, FOOD BUSINESS FORUM,
SWEETS & COFFEE FORUM, FORUM PETROTREND.


- Otwartość hotelarzy, chęć dzielenia się doświadczeniami, błędami, sukcesami zarówno na etapie inwestycji, jak i codziennego zarządzania, rodzinny klimat dyskusji, czy wielkie emocje podczas Profit Hotel Awards to stałe elementy, które charakteryzują i wyróżniają Forum Profit Hotel. Dla dostawców to wspaniałe i jedyne takie miejsce spotkań biznesowych, z realną szansą na kontrakt roku za sprawą bezpośrednich spotkań z właścicielami największych obiektów hotelarskich oraz „kupcami” ze wszystkich sieci hotelarskich obecnych w Polsce - powiedział Rafał Madyński, dyrektor marketingu BROG Marketing.
 

LISTA AKTUALNIE POTWIERDZONYCH „KUPCÓW”
W BUSINESS SPEED DATING NA XII FORUM PROFIT HOTEL 2017
- KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI


XII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2017
to nie tylko najbardziej merytoryczna i praktyczna konferencja w Polsce, prelekcje, dyskusje, spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, ale przede wszystkim wyjątkowe miejsce efektywnych kontaktów biznesowych.

Jeżeli Państwa firmie zależy więc na:
•  udziale w BUSINESS SPEED DATING - serii bezpośrednich spotkań na
    temat współpracy z największymi odbiorcami sieciowymi;
•  realnej możliwości pozyskania KONTRAKTÓW ROKU;
• efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
• kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
• prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
   - właścicieli niezależnych hoteli i obiektów noclegowych
   - prezesów, członków zarządów sieci hotelarskich,
   - menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.;
• udziale w najważniejszym w roku, oczekiwanym wydarzeniu dla branży

zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

TEGOROCZNA EDYCJA
12 GRUDNIA SHERATON WARSAW HOTEL!

WWW.PROFITHOTEL.PL

Poziom merytoryczny, wartość, jakość, renoma wydarzenia oraz liczba potwierdzonych uczestników i kupców gwarantowana przez BROG Marketing - platformę mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawca czasopism: Świat Hoteli,Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt:
Monika Sanecka
zespół sprzedaży rynku HoReCa
tel.: 664-463-072
m.sanecka@brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.