Strona główna Wiadomości Parówki w nowym wydaniu

Marka bez sztucznych dodatków

Parówki w nowym wydaniu

Petrolnet.pl, 21 sierpnia 2017

Parówki kojarzone są głównie z posiłkiem spożywanym na śniadanie. Przygotowuje się je łatwo i szybko. Dzięki produktom wysokiej jakości, takim jak parówki z linii Natura marki Nove możemy z nich stworzyć dania nie tylko pyszne, ale też kreatywne i na każdą okazje.

Parówki w nowym wydaniu

Autor: Zakłady Mięsne Nove

Parówki to produkt, który zawsze cieszył się popularnością wśród dzieci i studentów. Nie należą do typowych, wykwintnych dań, ale dzięki odpowiedniemu przygotowaniu mogą zaskoczyć niejednego smakosza. Przy tworzeniu oryginalnych dań, warto postawić na takie wyroby, które w swym składzie nie zawierają „E” dodatków oraz barwników.

Jedną z ciekawszych form podania parówek jest połączenie ich z ciastem francuskim. Przybiera ono nowego wymiaru po dodaniu ulubionych produktów, np. białych szparagów, i zawinięciu ciasta  na wiele zaskakujących sposobów. Tak podane przekąski z powodzeniem sprawdzą się na każdej imprezie oraz podczas rodzinnych posiłków. Parówki warto wykorzystywać również jako zamiennik wobec dużo bardziej kalorycznej kiełbasy dodawanej do leczo, bigosu czy makaronowych zapiekanek. Dania i przekąski  powstające z ich udziałem nie są kosztowne i dodatkowo nie wymagają   wielogodzinnych zmagań w kuchni. Warto zwrócić uwagę na odpowiedni dobór produktów, które w swym składzie zawierać będą jak największą ilość mięsa.

Parówki z linii Natura nie zawierają glutaminianów, laktozy, fosforanów, glutenu, barwników oraz „E” dodatków, a swym smakiem zadowalają podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
link do aktualnego numeru: Maj /Czerwiec 2017

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.