Strona główna Wiadomości Parówki w nowym wydaniu

Marka bez sztucznych dodatków

Parówki w nowym wydaniu

Petrolnet.pl, 21 sierpnia 2017

Parówki kojarzone są głównie z posiłkiem spożywanym na śniadanie. Przygotowuje się je łatwo i szybko. Dzięki produktom wysokiej jakości, takim jak parówki z linii Natura marki Nove możemy z nich stworzyć dania nie tylko pyszne, ale też kreatywne i na każdą okazje.

Parówki w nowym wydaniu

Autor: Zakłady Mięsne Nove

Parówki to produkt, który zawsze cieszył się popularnością wśród dzieci i studentów. Nie należą do typowych, wykwintnych dań, ale dzięki odpowiedniemu przygotowaniu mogą zaskoczyć niejednego smakosza. Przy tworzeniu oryginalnych dań, warto postawić na takie wyroby, które w swym składzie nie zawierają „E” dodatków oraz barwników.

Jedną z ciekawszych form podania parówek jest połączenie ich z ciastem francuskim. Przybiera ono nowego wymiaru po dodaniu ulubionych produktów, np. białych szparagów, i zawinięciu ciasta  na wiele zaskakujących sposobów. Tak podane przekąski z powodzeniem sprawdzą się na każdej imprezie oraz podczas rodzinnych posiłków. Parówki warto wykorzystywać również jako zamiennik wobec dużo bardziej kalorycznej kiełbasy dodawanej do leczo, bigosu czy makaronowych zapiekanek. Dania i przekąski  powstające z ich udziałem nie są kosztowne i dodatkowo nie wymagają   wielogodzinnych zmagań w kuchni. Warto zwrócić uwagę na odpowiedni dobór produktów, które w swym składzie zawierać będą jak największą ilość mięsa.

Parówki z linii Natura nie zawierają glutaminianów, laktozy, fosforanów, glutenu, barwników oraz „E” dodatków, a swym smakiem zadowalają podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
link do aktualnego numeru: Maj /Czerwiec 2017

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE