Strona główna » Huzar PSP

Huzar PSP

Pierwsza stacja testowa w barwach Polskich Stacji Paliw HUZAR powstała w 2005 roku. Inspiracją do stworzenia nowej sieci prywatnych stacji paliw stała się wizyta przedstawicieli i akcjonariuszy POLpetro SA w Niemczech oraz zapoznanie się z działalnością i sukcesami Bundesverband Freier Tankstellen e.V.

Na bazie doświadczeń i informacji, otrzymanych od tej niemieckiej sieci prywatnych stacji paliw powstał projekt budowy, a potem wizualizacja pierwszej testowej stacji z logo Polskich Stacji Paliw HUZAR. Od 2006 roku rozpoczęto nabór uczestników do sieci. Sieć PSP HUZAR od początku budowana była przez właścicieli stacji, jako alternatywne rozwiązanie do sieci franczyzowych.

Logo sieci PSP Huzar nawiązuje do wizerunku polskiego husarza.

Jednym z elementów najbardziej cenionych przez właścicieli firm przynależących do PSP HUZAR jest zachowanie suwerenności i niezależności firmy, która jest ich całym dorobkiem.

Organizatorem sieci była firma POLpetro S.A. Firma swoją działalność rozpoczęła z początkiem 2000 roku. Została założona przez 22 akcjonariuszy posiadających własne stacje paliw. 8 stycznia 2014 r. została zarejestrowana nowa spółka HUZAR PSP S.A., która zarządza marką PSP HUZAR.

Wiadomości powiązane z Huzar PSP

Kolejny Huzar na Warmii i Mazurach

1 marca 2017
Pod koniec lutego w Nidzicy została otwarta kolejna stacja w sieci Polskich Stacji Paliw Huzar.                                                                                                          ...

Święta z Huzarem

16 grudnia 2016
Polskie Stacje Paliw Huzar zapraszają do wzięcia udziału w bożonarodzeniowej akcji promocyjnej. ...

Huzar bez skazy

10 listopada 2016
Kontrole jakości paliw sprzedawanych na stacjach sieci Huzar, przeprowadzone przez Państwową ...

Kosmetyki Huzar na sezon letni

9 sierpnia 2016
Na półkach przystacyjnych sklepów sieci Polskie Stacje Paliw Huzar dostępne są już letnie ...
więcej wiadomości o Huzar PSP...
www.huzar.eu +48 24 366 10 01 ul. Otolińska 21
09-407 Płock, Polska

  • Skontaktuj się z firmą

 Security code

 

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.