Strona główna » Huzar PSP

Huzar PSP

Pierwsza stacja testowa w barwach Polskich Stacji Paliw HUZAR powstała w 2005 roku. Inspiracją do stworzenia nowej sieci prywatnych stacji paliw stała się wizyta przedstawicieli i akcjonariuszy POLpetro SA w Niemczech oraz zapoznanie się z działalnością i sukcesami Bundesverband Freier Tankstellen e.V.

Na bazie doświadczeń i informacji, otrzymanych od tej niemieckiej sieci prywatnych stacji paliw powstał projekt budowy, a potem wizualizacja pierwszej testowej stacji z logo Polskich Stacji Paliw HUZAR. Od 2006 roku rozpoczęto nabór uczestników do sieci. Sieć PSP HUZAR od początku budowana była przez właścicieli stacji, jako alternatywne rozwiązanie do sieci franczyzowych.

Logo sieci PSP Huzar nawiązuje do wizerunku polskiego husarza.

Jednym z elementów najbardziej cenionych przez właścicieli firm przynależących do PSP HUZAR jest zachowanie suwerenności i niezależności firmy, która jest ich całym dorobkiem.

Organizatorem sieci była firma POLpetro S.A. Firma swoją działalność rozpoczęła z początkiem 2000 roku. Została założona przez 22 akcjonariuszy posiadających własne stacje paliw. 8 stycznia 2014 r. została zarejestrowana nowa spółka HUZAR PSP S.A., która zarządza marką PSP HUZAR.

Wiadomości powiązane z Huzar PSP

Dzień Niepodległości z Huzarem

8 listopada 2017
W dniu 11 listopada 2017 r. Polskie Stacje Paliw Huzar organizują akcję „Dzień Niepodległości ...

Powrót do szkoły z PSP Huzar

29 sierpnia 2017
Pierwszy dzwonek po wakacyjnej przerwie zabrzmi już niebawem. By uprzyjemnić powrót do codziennych, ...

Kolejny Huzar na Warmii i Mazurach

1 marca 2017
Pod koniec lutego w Nidzicy została otwarta kolejna stacja w sieci Polskich Stacji Paliw Huzar.                                                                                                          ...

Święta z Huzarem

16 grudnia 2016
Polskie Stacje Paliw Huzar zapraszają do wzięcia udziału w bożonarodzeniowej akcji promocyjnej. ...
więcej wiadomości o Huzar PSP...
www.huzar.eu +48 24 366 10 01 ul. Wiadukt 1
09-400 Płock, Polska

  • Skontaktuj się z firmą

 Security code

 

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.