Strona główna Wiadomości Paweł Grochal panelistą XVIII Forum PetroTrend 2018

Najważniejsze w Polsce spotkanie branży stacji paliw!

Paweł Grochal panelistą XVIII Forum PetroTrend 2018

Petrolnet.pl, 13 marca 2018

Wild Bean Cafe category manager stacji BP w Polsce weźmie udział w dyskusji panelowej pt.: „Gastronomia – aktualne trendy w ofercie i optymalizacja konceptów” podczas najważniejszego w Polsce spotkania branży stacji paliw XVIII Forum PetroTrend 2018, które odbędzie się już 28 marca w Sheraton Warsaw Hotel.

Paweł Grochal panelistą XVIII Forum PetroTrend 2018

Autor: BROG B2B

Paweł Grochal swoją karierę zawodową rozpoczął jeszcze jako student 5 roku Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni. Zaczynał jako początkujący manager hali odpowiedzialny za kategorie bricollage (majsterkowanie) i auto w hipermarkecie Auchan w Gdańsku. W tym czasie do jego obowiązków należało także prowadzenie negocjacji handlowych. W kolejnym etapie swojej kariery zawodowej odpowiadał za zakupy kategorii kulinarnych w Tesco. Zajmował również stanowisko Category Managera i Own Brand Managera odpowiedzialnego za marki własne Tesco.
 
Od 2005 roku związany z BP w Polsce. W sieci detalicznej BP w Polsce odpowiadał kolejno za kategorie: napojów, alkoholi, słodyczy i non-food, zdobywając w ten sposób wiedzę na temat kluczowych kategorii produktów dostępnych na stacjach benzynowych. Rozwijane przez lata pasja do gotowania oraz zainteresowanie kuchniami świata, m.in. sprawiły, że od 2016 roku jako food service manager odpowiada za ofertę gastronomiczną w Wild Bean Cafe na stacjach BP w Polsce.

 

BROG B2B – media efektywnej komunikacji, wydawca m.in. czasopism STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE, ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, SWEETS & COFFEE oraz portali www.petrolnet.pl i www.horecanet.pl serdecznie zaprasza wszystkich właścicieli stacji paliw do udziału w najważniejszym spotkaniu przedstawicieli branży XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2018. Wydarzeniu, jak co roku, towarzyszyć będzie rozstrzygnięcie konkursu Stacja Benzynowa Roku 2018, a także, po raz pierwszy, wyłonieni zostaną dostawcy roku w ramach Supplier of the Year 2018.

Uczestnictwo zagwarantuje Państwu:
● zdobycie praktycznej wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu
● pozyskanie istotnych wskazówek dotyczących efektywnego zarządzania, marketingu oraz obszarów, w których można generować oszczędności
● możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami
● kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów biznesowych
● indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą
● lunch w restauracji The Olive w Sheraton Warsaw Hotel
● udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową Stacja Benzynowa Roku 2018 oraz Supplier of the Year 2017
● obecność na najważniejszym w Polsce, renomowanym spotkaniu branży stacji paliw
● zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień

TEGOROCZNA EDYCJA
28 MARCA SHERATON WARSAW HOTEL!

WWW.PETROTREND.PL

!!! 20 LAT TRADYCJI I ZAUFANIA TYLKO U NAS!!!

Poziom merytoryczny, wartość, jakość, renoma wydarzenia oraz liczba potwierdzonych uczestników i kupców gwarantowana przez BROG B2B - media efektywnej komunikacji - wydawcę czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience Store, Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, portali: www.petrolnet.pl, www.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrend, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Edwin Kaniuk
szef redakcji rynku stacji paliw
tel.: 664 463 085, 22 290 66 11
e.kaniuk@brogb2b.pl

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.