Strona główna Wiadomości 15 Podjedź, przyłóż kartę i umyj samochód

Wygodne, bezgotówkowe mycie

Podjedź, przyłóż kartę i umyj samochód

Petrolnet.pl, 15 marca 2018

Największa sieć myjni BP uruchamia płatność kartami zbliżeniowymi na myjniach bezdotykowych.
Firma BP jako jedna z pierwszych w kanale stacji paliw uruchomiła na myjniach bezdotykowych  nową funkcjonalność – płatności kartami zbliżeniowymi.

Podjedź, przyłóż kartę i umyj samochód

Autor: BP

Klienci cenią sobie proste, wygodne i szybkie rozwiązania – taka jest idea myjni bezdotykowych. W tę koncepcję idealnie wpasowuje się płatność kartą zbliżeniową, która według obserwacji jest nawet szybsza niż tradycyjne wrzucanie monet. Dla klienta główną zaleta tego rozwiązania są: wygoda, szybkość i łatwość skorzystania z myjni.

Obserwując rynek BP dostrzegło, że przy obecnych trendach rynkowych coraz częściej możliwość zapłacenia kartą płatniczą decyduje o konkurencyjności względem innych obiektów. Dlatego, mając na względzie wygodę i przyzwyczajenia klientów, sieć wprowadziła płatność za myjnię bezdotykową kartą zbliżeniową (czyli do 50 zł).

BP jest największą siecią na rynku i właściwie jedyną, która wprowadziła to rozwiązanie.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!

link do aktualnego numeru: LUTY-MARZEC

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE