Strona główna Wiadomości Porter Warmiński z Wiśnią jedzie w Polskę!

Rynek piw regionalnych

Porter Warmiński z Wiśnią jedzie w Polskę!

Petrolnet.pl, 10 października 2017

Pierwsze beczki i butelki nowego piwa od Browaru Kormoran za chwilę wyruszą w Polskę, aby tuż przed weekendem znaleźć się na sklepowych półkach i trafić do miłośników piwa.

Porter Warmiński z Wiśnią jedzie w Polskę!

Autor: Browar Kormoran

Porter Warmiński z Wiśnią to piwo, które doskonale pasuje do picia w długie ciemne i deszczowe październikowe wieczory, a z drugiej strony przez wiśniowe nuty jest wspomnieniem lata. Po drugie rozlew do beczek i butelek prowadzony 10 października jest wyjątkowy, gdyż Browar Kormoran rozlewa kolejną interpretację porteru bałtyckiego. W każdym polskim browarze to wyjątkowy moment.

Porter Warmiński z Wiśnią smakuje niczym najlepsze belgijskie praliny. Jest deserowe, pełne w smaku, czekoladowe, aksamitne, a nuta szlachetnego alkoholu delikatnie pieści i rozgrzewa podniebienie. Wszystko to, zbalansowane delikatnie kwaskową, wręcz wytrawną wiśnią, tworzy pięknie zharmonizowaną kompozycje o zadziwiająco wysokiej pijalności.

Porter Warmiński z Wiśnią to: ekstrakt na poziomie 23,5 proc. wag., 8,5 proc. obj. alkoholu, 5,2 proc. naturalnego soku wiśniowego w zawartości. Produkt jest dosępny w butelkach o pojemności 0,5 litra.

NAJNOWSZE WYDANIE
STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2017
kliknij aby zapoznać się z publikacją!

 
© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Moya: Zmiany rynkowe skłaniają do ewaluacji asortymentu

Filip Puchalski Dyrektor ds. Operacyjnych Moya

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.