Strona główna Wiadomości 4 Premiera zbiornika na AdBlue® - SlimLine Edge

Nowość od Kinsgpan Environmental

Premiera zbiornika na AdBlue® - SlimLine Edge

Petrolnet.pl, 4 października 2017

Pod koniec września miała miejsce premiera zbiornika SlimLine Edge o pojemności 4500 l przeznaczony do magazynowania i dystrybucji AdBlue®, wyposażony w trójwarstwowy system zabezpieczający TriComp.

Premiera zbiornika na AdBlue® - SlimLine Edge

Autor: Kingspan Environmental

Produkt dostępny jest w czterech opcjach wyposażenia, dzięki czemu może być wykorzystany zarówno do potrzeb wewnętrznych, jak i na stacjach benzynowych.

Kingspan SlimLine Edge wykorzystuje innowacyjny system TriComp, czyli system trójwarstwowy, który gwarantuje zachowanie czystości magazynowanej cieczy. Na system ten składa się zbiornik wewnętrzny, zewnętrzny oraz dodatkowa obudowa.

Innowacyjna i nowoczesna konstrukcja produktu zapewnia czystość, bezawaryjność i wysoką odporność na czynniki zewnętrzne.

Obudowa zewnętrzna zbiornika SlimLine Edge cechuje estetyczny i opływowy kształt, który można trwale personalizować własną marką firmy lub stacji paliw.

Firma Kingspan oferuje zbiorniki SlimLine Edge w czterech wariantach:

- zbiornik do magazynowania AdBlue®
- zintegrowany system do magazynowania i dystrybucji AdBlue®
- zbiornik z legalizowanym systemem dystrybucyjnym MID
- zbiornik z zewnętrznym dystrybutorem MID

Do każdego z wariantów Klient może dobrać wyposażenie opcjonalne: taśmę grzewczą, izolację zbiornika wewnętrznego, zabezpieczenie ze stali nierdzewnej przed przepełnieniem oraz zestaw do mocowania zbiornika do podłoża.

Zbiorniki SlimLine Edge wykonane są z najwyższej jakości komponentów i spełniają najwyższe normy produkcyjne i materiałowe: ISO 22241, ISO 9001:2008 oraz ISO 14000:2008. Produkty posiadają 5 lat gwarancji na płaszcz zbiornika oraz posiadają serwis posprzedażowy.

NAJNOWSZE WYDANIE
STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2017
kliknij aby zapoznać się z publikacją!

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.