Strona główna Wiadomości Rafał Madyński i Karolina Stępniak na czele wydawnictw BROG

Tylko u nas!

Rafał Madyński i Karolina Stępniak na czele wydawnictw BROG

Petrolnet.pl, 9 stycznia 2018

Od początku stycznia br. działalność w obszarze komunikacji b2b dla branż: gastronomicznej, hotelarskiej, sweets & coffee oraz stacji paliw jest realizowana i zarządzana przez spółkę BROG B2B. Prezesem zarządu został Rafał Madyński, a Karolina Stępniak awansowała na stanowisko dyrektor wydawniczej. Wydawnictwo realizuje projekty od lat rozwijane przez firmę BROG Marketing.

Rafał Madyński i Karolina Stępniak na czele naszego wydawnictwa

Autor: Karolina Jóźwiak, www.fotogenetycznie.pl

BROG B2B od stycznia jest zarządzane przez Rafała Madyńskiego, od 7 lat związanego z produktami wydawniczymi i konferencyjnymi firmy. Jest twórcą strategii jej rozwoju w ostatnich latach oraz współtwórcą sukcesów. Dotychczas pełnił funkcję dyrektora marketingu BROG Marketing.

– To dla mnie ogromy zaszczyt, że będę miał możliwość zarządzania i kontynuowania pracy jednego z najważniejszych na polskim rynku wydawnictw branżowych oraz organizatora konferencji. Przede wszystkim jednak to wielkie zobowiązanie wobec naszych odbiorców. Czytelników, Użytkowników, Uczestników wydarzeń, Partnerów i Dostawców dotyczące utrzymania najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów oraz usług. W najbliższych latach zamierzam jeszcze bardziej wzmocnić naszą pozycję na rynku. Dzięki  zespołowi, w pełnym, niezmienionym składzie będziemy mogli realizować strategię dalszego rozwoju zarówno w obszarze redakcyjnym jak i produktów konferencyjnych – zapowiada Rafał Madyński, prezes BROG B2B.

Cele oraz misja firmy pozostają niezmienne i koncentrują się na dostarczaniu najbardziej praktycznych, merytorycznych oraz aktualnych treści przeznaczonych dla szerokiego grona decyzyjnych profesjonalistów w osobach: właścicieli niezależnych, prezesów i zarządów sieci oraz menadżerów, przedsiębiorców, ekspertów i doradców, a także dostawców działających na rynkach: gastronomicznym, hotelarskim, sweets & coffee oraz stacji paliw.

BROG B2B jest również organizatorem i kontynuatorem tradycji dorocznych spotkań branżowych. Wszystkie projekty nadal są prowadzone przez osoby, które zajmowały się nimi dotychczas. Działem sprzedaży zarządza Zbigniew Pąk, zajmujący stanowisko dyrektora sprzedaży. Natomiast Monika Sanecka, Agata Kowal i Adam Stępniak pełnią funkcje menedżerów ds. kluczowych klientów. Dotychczasowy prezes Piotr Rudnicki wycofał się z zarządzania firmą i aktualnie będzie w niej pełnił funkcje w obszarze doradztwa.

– Od blisko 20 lat budowaliśmy ofertę opierającą się na wysokiej jakości komunikacji w obszarze B2B oraz jej wizerunku. Przez ten czas nasze produkty wydawnicze i konferencyjne doczekały się wysokiego uznania oraz zyskały opinię jako najważniejszych i najbardziej praktycznych dla profesjonalistów kilku rynków. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę przekazać stery właśnie temu zespołowi. Zarówno Karolina Stępniak, jak i Rafał Madyński od lat związani są z firmą. Należą do grona jej najlepszych pracowników i niewątpliwych współtwórców całego sukcesu. Przekazuję firmę w zaufane ręce z głębokim przekonaniem, że najlepsze lata są jeszcze przed nią. Przede mną natomiast stoją nowe projekty i plany, oraz czas na realizację własnych pasji – podsumowuje Piotr Rudnicki.

Karolina Stępniak, która także od 7 lat jest związana z wydawnictwem, dotychczas była odpowiedzialna za całą sekcję wydawniczą, redakcję czasopisma „Świat Hoteli” i merytoryczny obszar wydarzenia „Forum Profit Hotel”. Od stycznia br. zajmuje stanowisko dyrektor wydawniczej. Do jej obowiązków, poza redagowaniem „Świata Hoteli” i portalu Horecanet.pl należy m.in. tworzenie spójnej strategii wydawniczej w obszarze wszystkich portali i czasopism, wyznaczanie i realizacja planów wydawniczych, nadzorowanie produkcji, współorganizacja wydarzeń branżowych oraz współtworzenie całej strategii produktowej i wizerunkowej spółki.

Informacje i portfolio
Wydawnictwo BROG B2B to efektywna platforma komunikacji w obszarze business to business dla czterech branż: hotelarskiej, gastronomicznej, sweets & coffee oraz stacji paliw. Wydawca portali: HORECANET.PL, PETROLNET.PL; czasopism: ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, SWEETS & COFFEE, STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE.
Jest organizatorem najważniejszych w Polsce wydarzeń branżowych i konferencji przeznaczonych dla właścicieli, profesjonalistów, a także kupców i dostawców: Forum Rynku Gastronomicznego FOOD BUSINESS FORUM, Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL, Forum Rynku Kawiarni – Cukierni – Lodziarni – Piekarni SWEETS & COFFE FORUM, Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND.


Więcej informacji
Karolina Stępniak
dyrektor wydawnicza BROG B2B
tel.: 664 463 096; k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE