Strona główna Wiadomości Rafał Molenda pokieruje obszarem stacji paliw Shell w Polsce

Wsparcie dla intensywnego planu inwestycji

Rafał Molenda pokieruje obszarem stacji paliw Shell w Polsce

Petrolnet.pl, 28 lutego 2018

Dotychczasowy dyrektor finansowy Shell na Europę Środkowo-Wschodnią i Rosję, Pan Rafał Molenda, z początkiem marca br. obejmie stanowisko dyrektora działu stacji paliw i rozwoju sieci detalicznej w Shell Polska.

Rafał Molenda pokieruje obszarem stacji paliw Shell w Polsce

Autor: Shell Polska

Nowy dyrektor jest od ponad 15 lat związany z Shell, gdzie pełnił różnorodne role związane
z finansami. Pracował m.in. w dziale stacji paliw, odpowiadał za rozwój oferty kart paliwowych, paliw dla klientów biznesowych, a także wspierał sprzedaż olejów i środków smarnych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W roli dyrektora finansowego na Europę Środkowo-Wschodnią i Rosję, którą pełnił przez ostanie 5 lat, wraz z prowadzonym przez siebie zespołem, miał duży udział na rozwój oferty detalicznej oraz ekspansję Shell na tych rynkach.  

Rafał Molenda jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (kierunek Finanse
i Bankowość). Jest również członkiem ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) i biegłym rewidentem. 

Nowoutworzone stanowisko dyrektora działu stacji paliw i rozwoju sieci detalicznej w Shell Polska obejmuje nie tylko zarządzanie funkcjonowaniem stacji, ale i rozwój sieci. Poprzednio rolę dyrektora działu stacji paliw w Shell Polska pełnił Paweł Odrzywołek, który w listopadzie 2017 r. awansował na stanowisko Manager Customer Operations Retail Europe.

Shell Polska w ostatnich latach realizuje intensywny plan inwestycji w swoje stacje, skupiając się na modernizacji istniejących obiektów, optymalizacji sieci i podniesieniu jakości obsługi klientów.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2018
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej – kliknij


 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.