Strona główna Wiadomości Restauracje McDonald’s przy autostradzie A1

Inwestycja w Malankowie

Restauracje McDonald’s przy autostradzie A1

Petrolnet.pl, 15 maja 2012

Rozpoczęły się prace przy budowie dwóch nowych obiektów sieci. Wolnostojące lokale typu McDrive w Malankowie wzbogacą ofertę Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP) przy autostradzie A1 w obu kierunkach.     

Inwestycja w Malankowie

Autor: McDonald’s

Oba MOP-y znajdują się w województwie kujawsko-pomorskim, gminie Chełmno, przy odcinku autostrady A1. Obiekty zlokalizowane są około 6 km za  węzłem w Lisewie w kierunku północnym. Nowe restauracje to kolejne obiekty McDonald’s zbudowane w ramach umowy z firmą Lotos Paliwa.

Powstające obiekty McDonald’s w Malankowie będą wzbogacone o wydzieloną strefę kawiarnianą McCafé oraz nowoczesny pokój zabaw dla najmłodszych – Gym&Fun. W pogodne dni do dyspozycji gości będzie też restauracyjny ogródek z zabawką dla dzieci. Oba lokale utrzymane będą w nowoczesnym stylu architektonicznym charakteryzującym się bogatą paletą żywych barw, wielkoformatowymi grafikami na ścianach, wygodnymi tapicerowanymi meblami.

- Nasze nowe obiekty z powodu lokalizacji służyć będą przede wszystkim klientom zmotoryzowanym, podróżującym autostradę A1 w obu kierunkach. Z pewnością docenią oni linię McDrive, oferującą możliwość dokonania transakcji bezpośrednio z samochodu. Poza klasyczną ofertą McDonald’s docenią oni także strefę kawiarnianą McCafé. Ta propozycja to wysokiej jakości gorące i mrożone kawy oraz szeroki wybór deserów. Z myślą o najmłodszych przygotujemy tzw. strefę Gym&Fun, w skład której wchodzą trzy interaktywne miejsca zabaw: wyścig rowerowy, bieg z przeszkodami oraz boisko do koszykówki z małymi piłkami – mówi Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska.

Otwarcie nowych restauracji planowane jest na sierpień 2012 r. Aktualnie w budowie jest 14 lokali sieci w Polsce. Ponadto powstają dwa tymczasowe obiekty związane z UEFA EURO 2012 – McDonald’s w warszawskiej Strefie Kibica i McCafé w strefie dla mediów na Stadionie Narodowym.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.