Strona główna Wiadomości Ruszyła promocja Moya Drużyna

Kolorowe pluszaki – bohaterowie filmów DreamWorks

Ruszyła promocja Moya Drużyna

Petrolnet.pl, 6 marca 2018

Od 1 marca do 1 czerwca 2018 roku klienci stacji Moya mogą zbierać naklejki na karcie rabatowej uprawniającej do zakupu pluszaków z najpopularniejszych bajek DreamWorks w atrakcyjnych cenach.

Ruszyła promocja Moya Drużyna

Autor: Moya

Moya Drużyna to wyjątkowa kolekcja pluszaków, którą tworzą kultowe postacie z najpopularniejszych bajek DreamWorks: Madagaskar, Shrek, Kung Fu Panda, Trolle i Jak wytresować smoka.

Każda wizyta na stacji Moya jest okazją nie tylko do zatankowania wysokiej jakości paliwa, ale również do zdobycia rabatu na słodkie pluszaki, będące kultowymi postaciami z najpopularniejszych dziecięcych produkcji.

– Stale staramy się rozwijać ofertę promocyjną na stacjach Moya i dostarczać klientom dodatkowych powodów do częstszych wizyt. Wierzę, że dostępne w aktualnej promocji pluszowe zabawki przypadną do gustu zarówno najmłodszym, jak i dojrzałym klientom, a ich obecność będzie dodatkowym powodem do rodzinnych wizyt na naszych stacjach – mówi Monika Ostaszewska, Marketing Manager marki Moya.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2018
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej – kliknij

Specjalnie przygotowany, na potrzeby promocji, zestaw pluszowych zabawek to aż 12 postaci: Alex, Król Julian i Gloria z filmu „Madagaskar”, Shifu, Po i Tygrysica z „Kung Fu Panda”, Szczerbatek – główny bohater „Jak wytresować smoka”, Poppy i Mruk z „Trolli” oraz Osioł, Shrek i Kot w butach ze „Shreka”. W czasie promocji stacje będą oferowały pluszaki z kolekcji Moya Drużyna z 60 proc. rabatem w cenie 19,99 zł, a także w pełnej cenie detalicznej – 49,99 zł.

By uzyskać rabat na zakup produktów z kolekcji Moya Drużyna należy zebrać 5 znaczków – naklejek na kartę kolekcjonerską, wręczaną przy odbiorze pierwszego znaczka. Do odbioru jednego znaczka uprawniają zakupy na różne kwoty w zależności od rodzaju płatności lub wybranego asortymentu z oferty stacji. Jeden znaczek to: każde 50 zł wydane na tankowanie w formie płatności gotówką lub kartą płatniczą; każde 200 zł płatności dokonywanych kartami flotowymi (Moya Firma, UTA, DKV, Eurowag i IQ); każde 10 zł na produkty z aktualnej oferty Caffe Moya; każde 10 zł wydane na produkty z logo Moya (płyny do spryskiwaczy, napój Moya Energia, zawieszka zapachowa lub zapalniczka).

Promocja trwa od 1 marca do 1 czerwca 2018 r. lub do wyczerpania produktów z kolekcji Moya Drużyna na danej stacji. Punkty można zbierać do 1 czerwca, a produkty odbierać do 15 czerwca 2018 r.
 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.