Strona główna Wiadomości Shell Helix z Laurem Konsumenta Grand Prix 2017

Największe uznanie klientów

Shell Helix z Laurem Konsumenta Grand Prix 2017

Petrolnet.pl, 10 lutego 2017

Oleje silnikowe Shell Helix zostały nagrodzone tytułem Laur Konsumenta w kategorii jakość produktu. Już po raz trzeci w Polsce marka Shell Helix została uznana za najbardziej rozpoznawalną pod względem jakości produktów. Trzykrotne zdobycie tego wyróżniania zostało uhonorowane godłem Grand Prix.

Autor:

Laur Konsumenta to nagroda przyznawana przez klientów w ogólnopolskim badaniu konsumenckim. O jej przyznaniu decydują głosy konsumentów zebrane w sondażu telefonicznym oraz przez ankieterów działających na terenie całego kraju. Grand Prix otrzymują produkty i marki, które odniosły sukces w trzech kolejnych edycjach plebiscytu w swojej kategorii produktowej.

- Godło Grand Prix plebiscytu Laur Konsumenta dla marki Shell Helix jest ukoronowaniem jej sukcesów. To wyjątkowe odznaczenie, które otrzymują tylko i wyłącznie marki, które wyróżniają się innowacyjnością, cieszą się uznaniem wśród odbiorców i konsekwentnie utrzymują czołową pozycję w plebiscycie Laur Konsumenta. Dla naszych klientów jest to najlepszy sygnał, że mają do czynienia z najwyższą jakością
i produktami godnymi zakupu – podsumował Łukasz Radzymiński, dyrektor sprzedaży Shell Polska Sp. z o.o.

Do tej pory oleje silnikowe Shell Helix zostały docenione już sześcioma wyróżnieniami przyznawanymi przez konsumentów i ekspertów branżowych. Oprócz tytułu Laur Konsumenta – Grand Prix 2017, są to: Top Marka 2016, Innowacja 2014 Roku, godło Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2014, certyfikat Produkt Optymalny w plebiscycie Price Quality oraz „Laur Konsumenta – Grand Prix 2015.

LIDERZY RYNKU - DOSTAWCY DLA STACJI PALIW - RAPORT 2017
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- kliknij, aby zapoznać się z wersją elektroniczną

Shell jest globalnym dostawcą środków smarnych dla samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i maszyn przemysłowych. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne powstają w trzech głównych centrach badawczo-rozwojowych w Hamburgu, Szanghaju i Houston. Shell produkuje oleje w 50 blendowniach, a smary w 17 zakładach produkcyjnych na świecie, na bazie oleju powstałego z gazu naturalnego, w największej instalacji petrochemicznej zlokalizowanej w Katarze. Niezmiennie od 10 lat Shell zajmuje pierwsze miejsce wśród dostawców środków smarnych na świecie (źródło: Kline&Company).
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.