Strona główna Wiadomości Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Liderzy Rynku - dostawcy dla stacji paliw - Raport 2018

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Petrolnet.pl, Liderzy Rynku - dostawcy dla stacji paliw - Raport 2018, 8 marca 2018
komentuje: Marek Kulesza
kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiejShell Polska

W 2017 roku wprowadziliśmy zupełnie nową ofertę franczyzową, która naszym partnerom gwarantuje, m.in.: 0 zł stałej miesięcznej opłaty franczyzowej, bezpieczeństwo marżowe – na życzenie klienta gwarancja marży minimalnej, inwestycje w innowacyjny format sklepu oraz bonus finansowy za przedłużenie umowy na kolejny okres.

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Autor: Shell

Jego wysokość jest uzgadniana indywidualnie w zależności od zakresu współpracy z danym franczyzobiorcą. Oficjalnie nową ofertę przedstawiliśmy na Targach Paliwowych we Wrocławiu we wrześniu 2017 roku. Spotkała się ona z dużym zainteresowaniem. Od tego czasu podpisaliśmy szereg umów z nowymi partnerami i rozpoczęliśmy pracę nad budową nowych stacji.
 
Ważnym elementem naszej oferty jest pakiet inwestycyjny w całości finansowany przez Shell. Może być on przeznaczony na pokrycie wybranych przez partnera kosztów związanych z organizacją stacji. Do wyboru mamy, m.in.: odświeżenie stanu technicznego, zamontowanie charakterystycznego dla Shell wyposażenia zewnętrznego wystroju opatrzonego logiem firmy, zainstalowanie systemu monitoringu szczelności zbiorników i telemetrii (system Fuel Prime), zakup mebli sklepowych czy ubrań firmowych z logiem Shell/Ferrari.
 
Stale obserwujemy rynek i jesteśmy otwarci na potrzeby komunikowane przez naszych partnerów, u których cenimy przede wszystkim innowacyjność, wyczucie lokalnego rynku i szybkie reagowanie na potrzeby klientów. W przyszłości chcielibyśmy, aby stacje franczyzowe nie różniły się ofertą od naszych stacji własnych.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2018
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej – kliknij

Zdajemy sobie sprawę, że dla naszych klientów i partnerów biznesowych ważna jest jakość oferowanych produktów. Paliwa Shell uważane są za jedne z najlepszych w Polsce. Shell V-Power jest, jako jedyne paliwo, rekomendowane przez renomowane marki: Scuderia Ferrari oraz BMW M. Dodatkowo w 2017 roku wszystkie paliwa Shell zostały wzbogacone o innowacyjną technologię Dynaflex, która wspomaga wydajność pracy silnika.
 
Ponadto oferujemy dostęp do klientów biznesowych posiadających kartę paliwową euroShell, która umożliwia bezgotówkowe płatności za paliwo, opłaty drogowe (m.in. w Polsce za viaToll oraz autostrady A1, A2, A4), myjnie, zakupy na stacjach czy pomoc drogową. Jest ona akceptowana na 22 000 stacjach benzynowych w 35 krajach w całej Europie, z których łącznie prawie 2 500 jest przeznaczonych dla transportu ciężarowego. W Polsce kartą euroShell można płacić na łącznie 900 stacjach. Umożliwiamy również płatność kartami UTA, DKV czy Esso.
 
Shell, jako pierwsza wśród firm paliwowych, wprowadziła program lojalnościowy – Shell ClubSmart. Obecnie jest w nim zarejestrowanych i aktywnych aż milion klientów, którzy mogą wymieniać zbierane punkty również na stacjach partnerów.
 
Nasza oferta franczyzowa to również profesjonalna pomoc techniczna, logistyczna i marketingowa. Dzielimy się naszym know-how. Dajemy dostęp do wiedzy i szkoleń, które tworzymy w oparciu o solidne globalne doświadczenie.

Marka Shell jest obecna na polskim rynku od 25 lat. W Polsce na koniec 2017 r. dysponowaliśmy ponad 380 stacjami własnymi oraz blisko 40 placówkami partnerskimi. Jako firma globalna, Shell gwarantuje franczyzobiorcom rozpoznawalność, prestiż, ale przede wszystkim pewność jutra oraz stałe wsparcie w kluczowych obszarach prowadzenia biznesu.

Artykuł ukazał się na łamach publikacji "Liderzy Rynku - dostawcy dla stacji paliw - Raport 2018" (strona 28) – wydaniu specjalnym czasopisma "Stacja Benzynowa & Convenience Store".

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.