Strona główna Wiadomości Shell o sklepie na stacji paliw

Już 9 marca w Westin Warsaw Hotel!

Shell o sklepie na stacji paliw

Petrolnet.pl, 9 lutego 2016

Paweł Długoński, Category Manager, Convenience Retail, Shell Polska oprócz udziału w Business Speed Dating, zabierze głos w dyskusji pt. „Sklep i gastronomia na stacji - zmiany na rynku” podczas XVI Forum Rynku Stacji Paliw, które odbędzie się już 9 marca 2016 roku w Westin Warsaw Hotel.

Paweł Długoński, Shell Polska

Autor: Shell Polska

 
 

 

BROG Marketing – platforma mediów skutecznej komunikacji B2B, wydawca m. in. miesięcznika Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu www.petrolnet.pl serdecznie zaprasza wszystkich właścicieli stacji paliw do nieodpłatnego udziału w najważniejszym, dorocznym szesnastym już spotkaniu przedstawicieli branży XVI Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2016. Właścicielom stacji paliw, którzy przystąpią do konkursu Stacja Benzynowa Roku 2016 (całkowicie za darmo!) przysługują dwa zaproszenia do udziału w całym wydarzeniu Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2016. Wydarzenie zakończy uroczysta kolacją z Galą konkursową, podczas której przyznane zostaną nagrody.

Szesnasta edycja najważniejszego spotkania branży, Forum Rynku Stacji Paliw 2016 odbędzie się już 9 marca w Westin Warsaw Hotel.

Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend, od piętnastu lat zajmuje wyjątkową, prestiżową pozycję wśród konferencji organizowanych na polskim rynku. Program wydarzenia podejmuje najważniejsze tematy i problemy stojące przed firmami działającymi w branży paliwowej. Zaproszeni prelegenci i paneliści należą do najwybitniejszych profesjonalistów rynku oraz liderów opinii w branży. To osoby, których głos kształtuje przyszłość sektora paliwowego w naszym kraju. Tradycyjnie w wydarzeniu biorą udział prezesi, członkowie zarządów oraz osoby odpowiedzialne za rozwój i inwestycje, właściciele stacji paliw, a także przedstawiciele producentów i dystrybutorów działających na tym rynku.

Więcej o XVI Forum Rynku Stacji Paliw Petro Trend 2016 oraz konkursie
Stacja Benzynowa Roku 2016 - kliknij

PT2016-reklama.JPG

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA: WWW.PETROTREND.PL

Forum Rynku Stacji Paliw to nie tylko prelekcje i dyskusje panelowe, ale także wyjątkowe miejsce spotkań i kontaktów biznesowych.  Po raz kolejny imprezie towarzyszyć będzie BUSINESS SPEED DATING. To miejsce wielu indywidualnych, szybkich i rzeczowych spotkań, w którym do dyspozycji dostawców produktów, urządzeń lub usług obecni są "kupcy" odpowiedzialni za zaopatrzenie i inwestycje w największych koncernach oraz sieciach stacji paliw. To jedyna w roku okazja do nawiązania bezpośrednich relacji i wymiany informacji na temat możliwości współpracy z osobami decyzyjnymi w kwestii zakupów i rozwoju u największych odbiorców. To realna szansa na pozyskanie KONTRAKTU ROKU!

Organizatorem jest BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawca miesięczników: Stacja Benzynowa & Convenience Store, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Świat Hoteli; portali: www.petrolnet.pl, www.horecanet.pl oraz organizator Forum Rynku Stacji Paliw Petro Trend, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni - Lodziarni - Cukierni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel.

Zainteresowanych szczegółowymi informacjami na temat udziału w wydarzeniu prosimy o kontakt:

Informacje dotyczące konkursu oraz bezpłatny udział
Edwin Kaniuk – redaktor naczelny – Stacja Benzynowa & Convenience Store, Petrolnet.pl
664 463 085
e.kaniuk@brogmarketing.pl

Informacje dotyczące sponsoringu, udziału w wystawie oraz w spotkaniach z „kupcami”
Zbigniew Pąk - szef zespołu sprzedaży rynku stacji paliw
664 463 083
z.pak@brogmarketing.pl

www.brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.