Strona główna Wiadomości Shell o skutecznych szkoleniach pracowników stacji paliw

Już 9 marca w Westin Warsaw Hotel!

Shell o skutecznych szkoleniach pracowników stacji paliw

Petrolnet.pl, 18 lutego 2016

Michał Gos, Learning Advisor, Shell Polska, weźmie udział w dyskusji pt. „Personel - klucz do sukcesu stacji paliw” podczas XVI Forum Rynku Stacji Paliw, które odbędzie się już 9 marca 2016 roku w Westin Warsaw Hotel.

Michał Gos, Shell Polska

Autor: Shell Polska

 
Michał Gos, Learning Advisor, Shell Polska. Posiada siedem lat doświadczenia w branży HR. Obecnie odpowiedzialny za projekty i rozwiązania z zakresu szkolenia i rozwoju pracowników sieci stacji paliw Shell Polska.

Szesnasta edycja najważniejszego spotkania branży, Forum Rynku Stacji Paliw 2016 odbędzie się już 9 marca w Westin Warsaw Hotel.

Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend, od piętnastu lat zajmuje wyjątkową, prestiżową pozycję wśród konferencji organizowanych na polskim rynku. Program wydarzenia podejmuje najważniejsze tematy i problemy stojące przed firmami działającymi w branży paliwowej. Zaproszeni prelegenci i paneliści należą do najwybitniejszych profesjonalistów rynku oraz liderów opinii w branży. To osoby, których głos kształtuje przyszłość sektora paliwowego w naszym kraju. Tradycyjnie w wydarzeniu biorą udział prezesi, członkowie zarządów oraz osoby odpowiedzialne za rozwój i inwestycje, właściciele stacji paliw, a także przedstawiciele producentów i dystrybutorów działających na tym rynku.

Więcej o XVI Forum Rynku Stacji Paliw Petro Trend 2016 oraz konkursie
Stacja Benzynowa Roku 2016 - kliknij

PT2016-reklama.JPG

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA: WWW.PETROTREND.PL

Forum Rynku Stacji Paliw to nie tylko prelekcje i dyskusje panelowe, ale także wyjątkowe miejsce spotkań i kontaktów biznesowych.  Po raz kolejny imprezie towarzyszyć będzie BUSINESS SPEED DATING. To miejsce wielu indywidualnych, szybkich i rzeczowych spotkań, w którym do dyspozycji dostawców produktów, urządzeń lub usług obecni są "kupcy" odpowiedzialni za zaopatrzenie i inwestycje w największych koncernach oraz sieciach stacji paliw. To jedyna w roku okazja do nawiązania bezpośrednich relacji i wymiany informacji na temat możliwości współpracy z osobami decyzyjnymi w kwestii zakupów i rozwoju u największych odbiorców. To realna szansa na pozyskanie KONTRAKTU ROKU!

Organizatorem jest BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawca miesięczników: Stacja Benzynowa & Convenience Store, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Świat Hoteli; portali: www.petrolnet.pl, www.horecanet.pl oraz organizator Forum Rynku Stacji Paliw Petro Trend, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni - Lodziarni - Cukierni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel.

Zainteresowanych szczegółowymi informacjami na temat udziału w wydarzeniu prosimy o kontakt:

Informacje dotyczące konkursu oraz bezpłatny udział
Edwin Kaniuk – redaktor naczelny – Stacja Benzynowa & Convenience Store, Petrolnet.pl
664 463 085
e.kaniuk@brogmarketing.pl

Informacje dotyczące sponsoringu, udziału w wystawie oraz w spotkaniach z „kupcami”
Zbigniew Pąk - szef zespołu sprzedaży rynku stacji paliw
664 463 083
z.pak@brogmarketing.pl

www.brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Nasze konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.