Strona główna Wiadomości Sposób na jesienną chandrę z Toblerone

Rynek sezonowych produktów FMCG

Sposób na jesienną chandrę z Toblerone

Petrolnet.pl, 7 listopada 2017

Ujęta w formę apetycznych trójkącików czekolada Toblerone od lat kusi koneserów łakoci swą kakaowo-miodową nutą z dodatkiem nugatu, a kształtem zachęca do wspólnej degustacji. Jej wyjątkowy smak oraz właściwości warto docenić zwłaszcza jesienią, gdyż idealnie sprzyja poprawie nastroju w trakcie szarych, jesiennych dni

Sposób na jesienną chandrę z Toblerone

Autor: Toblerone

Toblerone to szwajcarski specjał o ponad 100-letniej tradycji. Jego podstawą jest delikatna czekolada produkowana z alpejskiego mleka. Swój charakterystyczny smak Toblerone zawdzięcza najlepszej jakości ziarnom kakaowca, posiekanym migdałom oraz nugatowi z Montelimar wzbogaconego miodem. Czekolada Toblerone to niezawodna broń w walce z jesienną chandrą. Dodaje bowiem energii i pobudza do działania.

W ofercie producenta znajdziemy, aż 4 opcje smakowe tego przysmaku: Milk – klasyczną mleczną, Dark – dla miłośników intensywnej nuty kakao, White – wersja biała o głęboko mlecznym smaku oraz Fruit&Nuts z rodzynkami. Szeroki wybór sprawia, że każdy z nas może wybrać smak idealnie wpisujący się we własne gusta. Stugramowa czekolada to aż 12 trójkącików, które łatwo podzielić pomiędzy bliskich, a także wykorzystać, jako składnik polew, lodów, ciast i deserów.
 
Czekolada Toblerone Fruit&Nuts, Dark, Milk, White jest dostępna w gramaturze 100 g. Cena rekomendowana przez producenta wynosi 5,59 zł.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE