Strona główna Wiadomości Uniwar stacją roku 2017!

Najlepsza w Polsce

Uniwar stacją roku 2017!

Petrolnet.pl, 10 maja 2017

Zwycięzcą konkursu Stacja Benzynowa Roku 2017 została Stacja Paliw Uniwar - Stacja Partnerska Slovnaft, która zwyciężyła także w dwóch innych kategoriach: Franczyzowa Partnerska Stacja Benzynowa Koncernu Paliwowego Regionu Polska Południowa oraz Nowy Obiekt.

Stacja Paliw Uniwar - Stacja Partnerska Slovnaft

Autor:

Stacja Partnerska Slovnaft Stacja Paliw Uniwar znajduje się w miejscowości Łaziska przy ul. Powstańców Śląskich 243. Jest to pierwsza i ostatnia stacja paliw na autostradzie A1 od strony Czech. Jurorzy konkursu Stacja Benzynowa Roku 2017 podkreślali walory unikalnej, niestandardowej architektury Uniwaru oraz ciekawe rozwiązanie koncepcji gastronomicznej. W werdykcie czytamy: „Stacja Paliw Uniwar w holistyczny sposób zadbała o swojego Klienta: unikalny, designerski wygląd, estetyczna, czysta stacja, łazienki nie tylko z prysznicem, ale także z pralką i suszarką, możliwość skorzystania z dodatkowych usług na stacji takich jak wymiana walut czy zakup winety, kącik dla dzieci, możliwość naładowania telefonu, czy laptopa, szeroka oferta kawowa i gastronomiczna, a dodatkowo w ofercie sklepu można znaleźć świeże przekąski!  Stacja paliw Uniwar idealnie odpowiada na potrzeby Klienta stacji wskazane w badaniu Shopper Stacji Benzynowych przeprowadzonego przez Nielsen.”

– Historia stacji rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy pojawiła się możliwość zakupu działek w pobliżu węzła autostrady A1 w Gorzyczkach – wspomina Jacek Książkiewicz, prezes zarządu spółki Uniwar, która jest właścicielem stacji. – Wtedy A1 na odcinku od Jastrzębia Zdroju nie była jeszcze czynna ze względu na budowę wiaduktu. Mimo to, biorąc pod uwagę tak atrakcyjną lokalizację rozpoczęliśmy proces konsolidacji gruntów pod inwestycję. Trudności napotkaliśmy już na początku, okazało się bowiem, iż część działek ma niewyjaśniony status właścicielski. Grunty na tym terenie jeszcze w latach 50. należały do ówczesnej Czechosłowacji, co dodatkowo komplikowało sprawę. Wówczas pan Kazimierz Warszawski, właściciel Grupy Uniwar, podjął się ustalenia właścicieli oraz ich spadkobierców, a co za tym idzie, wyjaśnienia stanu prawnego działek, aby możliwy był ich zakup. Cały proces trwał prawie trzy lata i wiązał się z przeprowadzeniem wielu formalności, łącznie z nadaniem ważności aktów prawnych i dokumentów czeskich w Polsce. Dopiero w 2015 roku możliwe stało się rozpoczęcie inwestycji...

Cały artykuł przeczytają Państwo w kwietniowym wydaniu Stacji Benzynowej.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
link do aktualnego numeru: Kwiecień 2017

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE