Strona główna Wiadomości Stacja własna Moya w Żyrardowie już otwarta

Nowy obiekt rozpoczął pracę w sieci

Stacja własna Moya w Żyrardowie już otwarta

Petrolnet.pl, 30 listopada 2017

W ostatni piątek listopada pracę w barwach sieci Moya rozpoczęła stacja w Żyrardowie. Nowo wybudowany obiekt jest własnością spółki Anwim, operatora sieci stacji paliw Moya.

Stacja własna Moya w Żyrardowie już otwarta

Autor: Anwim / Moya

Stacja w Żyrardowie przy ul. Środkowej 52B to nowy obiekt, dostosowany do miejskich warunków i codziennych potrzeb kierowców. Nowa placówka zlokalizowana jest nieopodal sklepu i innych punktów usługowych.

Obiekt pracuje w trybie 24h. Kierowcom oferuje paliwa 95, ON, ON Moya Power oraz LPG. Podjazd wyposażony jest w stanowiska dla pojazdów TIR.

Wewnątrz stacji funkcjonuje koncept gastronomiczny Caffe Moya oferujący gorące dania oraz napoje, które można spożyć w komfortowej strefie odpoczynku z dostępem do sieci Wi-Fi.

Stacja w Żyrardowie jest osiemnastym obiektem w województwie mazowieckim, działającym w barwach sieci Moya i tym samym dwudziestą ósmą placówką własną firmy Anwim (z czego dziesięć stanowią stacje automatyczne). Ze względu na swoje położenie placówka będzie obsługiwała głównie ruch lokalny.


 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.