Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (11.10.2016 r.) nie uległa zmianie i wynosi 2567,00 zł. W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.

Zmieniają się upodobania, styl życia i co za tym idzie oczekiwania klientów sklepów, w tym sklepów na stacjach. Młode pokolenie, które w niedalekiej przyszłości będzie główną grupą kupujących, oczekuje przede wszystkim szerokiej oferty produktów zdrowych, pomagających im utrzymać szczupłą sylwetkę.

Niekwestionowany lider zasięgu w grupie właścicieli stacji paliw! Czasopismo dostępne bezpłatnie dla 12 tys. odbiorców portalu Petrolnet.pl. Aż 18 tys. subskrybentów newsletterów otrzymuje je na swoją skrzynkę, natomiast 4 tys. egzemplarzy jest drukowana i rozsyłana imiennie do właścicieli stacji. Gwarantuje najszerszy zasięg i najniższe koszty. Zapraszamy do współpracy!

Partnerem portalu Petrolnet.pl, dostarczającego codziennie najnowsze informacje z sektora paliwowego, jest od września 2016 spółka CGH Polska. „Partnerstwo Portalu” to niestandardowa, indywidualna propozycja współpracy, gwarantująca intensywną, wielopłaszczyznową komunikację w obszarze B2B, dotyczącą bieżącej działalności, aktualnej oferty oraz osiągnięć biznesowych.

W sierpniu 2016 klienci sklepów małoformatowych wydali na piwo o 10 proc. mniej niż przed rokiem, ale znacznie częściej sięgali w tym czasie po wódki smakowe. Wartość sprzedaży tych ostatnich wzrosła w tym miesiącu aż o 25 proc. w relacji rok do roku – wynika z otrzymanego przez portal Petrolnet.pl raportu Centrum Monitorowania Rynku w Warszawie.


REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Aktualne ceny paliw

Personalia

Konferencje

Komentarz

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.