– Rok 2016 i 2017 zaowocował wieloma inwestycjami, które zostały wdrożone w sieci stacji Lukoil. Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych wydarzeń w zakresie rozwoju i podniesienia jakości usług na stacjach Lukoil – powiedziała redakcji Petrolnet.pl Agnieszka Czapska, retail convenience manager Amic Polska.

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (12.09.2017 r.) jest niższa o 56 zł i wynosi 2905,00 zł (poprzednia 2961,00 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.

Publikacja roku dostępna bezpłatnie dla 12 tys. odbiorców portalu Petrolnet.pl, 10 tys. egzemplarzy drukowanych i rozsyłanych imiennie do właścicieli stacji, dystrybuowana przez cały rok na wydarzeniach dla branży stacji paliw i convenience – właśnie ukazała się na rynku. Wydanie powstało pod redakcją czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu Petrolnet.pl.

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (05.09.2017 r.) jest wyższa o 79 zł i wynosi 2961,00 zł (poprzednia 2882,00 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.

Dla wszystkich właścicieli, którzy w tym roku nie zdążyli zgłosić swoich lokali do konkursu FOOD BUSINESS AWARDS 2017 i tym samym otrzymać dwóch bezpłatnych kart wstępu mamy dobrą wiadomość. Możecie jeszcze Państwo uczestniczyć w całym wydarzeniu na specjalnych, promocyjnych warunkach!


REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.