Do tej pory miłośnicy kawy korzystający z oferty Stop Cafe i Stop Cafe bistro na stacjach Orlen mogli wyposażyć się w kubki termiczne z logo sieci przystacyjnych kawiarni. Już niedługo do sprzedaży w sieci detalicznej koncernu trafią nowe kubki termiczne w zróżnicowanych wzorach.

Płocki koncern nie ustaje w poszukiwaniach własnej drogi do zdobycia serc i żołądków miłośników przystacyjnej gastronomii. PKN Orlen wystosował kolejne zapytania ofertowe dotyczące wyprodukowania i dostarczenie produktów spożywczych pod marką własną.

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (16.08.2017 r.) jest wyższa o 130 zł i wynosi 2712,00 zł (poprzednia 2582,00 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.

Tylko do końca tygodnia możesz zyskać gwarancję najszerszego dotarcia do rynku stacji paliw w niskiej cenie. Sprawdź ofertę i złóż zamówienie w publikacji wyczykiwanej przez branżę paliw i convenience.

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (08.08.2017 r.) jest wyższa o 3 zł i wynosi 2582,00 zł (poprzednia 2579,00 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.


REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.