Publikacja roku dostępna bezpłatnie dla 12 tys. odbiorców portalu Petrolnet.pl. Aż 18 tys. subskrybentów newsletterów otrzymuje je na swoją skrzynkę, a 10 tys. egzemplarzy jest drukowanych i rozsyłanych imiennie do właścicieli stacji. Gwarantuje najszerszy zasięg i najniższe koszty. Zapraszamy do współpracy!

PKN Orlen wystosował zapytanie do potencjalnych producentów, na jakich warunkach byliby gotowi wyprodukować napoje gazowane pod marką własną Orlen, które trafiłyby do odsprzedaży detalicznej w przystacyjnych sklepach sieci.

PKN Orlen w dniu 21 lipca br zaprosił zainteresowane firmy do udziału w przetargu dotyczącym wyboru producenta soków tłoczonych pod marką własną należącą do PKN Orlen.

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (18.07.2017 r.) jest wyższa o 114 zł i wynosi 2506,00 zł (poprzednia 2392,00 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.

Zgodnie z zapowiedziami firmy Avia Polska, w czwartek 27 lipca br zostanie otwarta pierwsza w Warszawie, a już trzecia w Polsce, stacja sieci. Zdradzamy pierwsze szczegóły dotyczące nowej inwestycji.


REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.