Publikacja roku "Raport 2016. Stacje Paliw - Sprzedaż Detaliczna" dostępna całkowicie bezpłatnie dla: min. 20 tys. użytkowników petrolnet.pl, 10 tys. imiennych odbiorców egzemplarzy drukowanych; promowana i dystrybuowana przez cały rok na wszystkich wydarzeniach branży stacji paliw, już w sierpniu na rynku.

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (09.08.2016 r.) wzrosła o +25,00 zł i wynosi 2498,00 zł. W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.

Już działa nowy, 40-kilometrowy, odcinek autostrady A1, prowadzący od węzła w Strykowie do Tuszyna. Nowa droga tworzy wschodnią obwodnicę Łodzi. Pozwala też na przejazd autostradą z Gdańska do Piotrkowa Trybunalskiego. Problemem jest jednak brak stacji benzynowych.

Kraj pochodzenia towaru ma znaczenie dla 40-60 proc. polskich konsumentów, zależnie od kategorii produktu – wynika z sondażu przeprowadzonego przez Agencję Badania Rynku i Opinii Open Research. Jednocześnie Polacy mają poważny problem z rozróżnieniem marek polskich i zagranicznych.

Lotos, w przeciwieństwie do swojego konkurenta, Orlenu, rozwija sieć stacji ekonomicznych. W okresie czerwiec 2015 – czerwiec 2016 koncern uruchomił 23 stacje marki Lotos Optima i tylko 6 stacji pod marką Lotos.


REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Aktualne ceny paliw

Personalia

Konferencje

Komentarz

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.