Kontrolujemy paliwo na wszystkich stacjach, nawet na tych, które nie mają koncesji. W przypadku podejrzenia istnienia szarej strefy możliwości podejmowania działań mają inne organy, z którymi współpracujemy, wymieniamy się informacjami – powiedział w rozmowie z redakcją publikacji „Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – Raport 2017” Marek Niechciał, prezes UOKiK.

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (03.10.2017 r.) jest wyższa o 171 zł i wynosi 2979,00 zł (poprzednia 2808,00 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (26.09.2017 r.) jest wyższa o 4 zł i wynosi 2808,00 zł (poprzednia 2804,00 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.

Czy polscy kierowcy lubią zatrzymywać się podczas podróży na posiłek? Jakie posiłki wybierają? Co jest dla nich najważniejsze przy wyborze miejsca na posiłek? – między innymi na te pytania odpowiada badanie ARC Rynek i Opinia „Jedzenie w podróży”. Wyniki badań dla petrolnet.pl komentuje Adam Ciołek, project manager ARC.

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (19.09.2017 r.) jest niższa o 101 zł i wynosi 2804,00 zł (poprzednia 2905,00 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.


REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.