Firma Amic Polska, zarządzająca siecią stacji Lukoil na terenie Polski, ogłosiła otwarcie przetargu na modernizację elewacji budynku na pięciu na stacjach paliw.

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (10.04.2018 r.) jest niższa o 21 zł i wynosi 2648,27 zł (poprzednia 2669,27 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.

CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE! Sprawdzone sposoby na rozwój biznesu, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, udział w całodziennych dyskusjach i prelekcjach, kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, uczestnictwo w konkursie Sweets & Coffee Awards 2018 z uroczystą Galą i kolacją w Sheraton Warsaw Hotel. Zapraszamy serdecznie!
 

O wpływie zakazu handlu w niedziele na handel detaliczny, najważniejszych kategoriach w sklepach na stacjach, nowych formatach convenience, skutecznym zarządzaniu asortymentem i sprzedażą rozmawiali paneliści drugiego bloku podczas XVIII Forum PetroTrend 2018, które odbyło się 28 marca w Sheraton Warsaw Hotel.

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (03.04.2018 r.) jest niższa o 25 zł i wynosi 2669,27 zł (poprzednia 2694,27 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.


REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.