Prezes Zarządu Unimot weźmie udział w dyskusji panelowej pt.: „Rynek paliw – czas strategicznych zmian” podczas najważniejszego w Polsce spotkania branży stacji paliw. XVIII Forum Rynkku Stacji paliw PetroTrend 2018, które odbędzie się już 28 marca w Sheraton Warsaw Hotel.

CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE! Sprawdzone sposoby na rozwój biznesu, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, udział w całodziennych dyskusjach i prelekcjach, kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, uczestnictwo w konkursie Stacja Benzynowa Roku 2018 z uroczystą Galą i kolacją w Sheraton Warsaw Hotel. Zapraszamy serdecznie!

Reprezentanci 4000 stacji paliw i sklepów convenience już potwierdzili udział w najważniejszym w Polsce spotkaniu branży. Indywidualne, bezpośrednie rozmowy na temat współpracy z największymi odbiorcami (kupcami sieciowymi) tradycyjnie towarzyszyć będą XVIII Forum PetroTrend 2018. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się już 28 marca w Sheraton Warsaw Hotel.

Krzysztof Szczerbacz, kierownik Zespołu badawczego w ARC Rynek i Opinia zaprezentuje wyniki  badania wykonanego specjalnie dla Forum PetroTrend 2018 pt.: „Gastronomia – aktualne trendy w ofercie i optymalizacja konceptów” podczas najważniejszego w Polsce spotkania branży stacji paliw. XVIII Forum PetroTrend 2018 odbędzie się już 28 marca w Sheraton Warsaw Hotel.

Associate Director Consulting & Research w firmie Cushman & Wakefield weźmie udział w dyskusji panelowej pt.: „Sklep na stacji – ewolucja formatów – nowe regulacje, oczekiwania vs. realia rynkowe” podczas najważniejszego w Polsce spotkania branży stacji paliw. XVIII Forum PetroTrend 2018 odbędzie się już 28 marca w Sheraton Warsaw Hotel.


REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Personalia

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Moya: Zmiany rynkowe skłaniają do ewaluacji asortymentu

Filip Puchalski Dyrektor ds. Operacyjnych Moya

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.