Walka resortu finansów z przestępstwami w sektorze paliwowym trwa. Tym razem jej ofiarą ma być znana od lat instytucja czynnego żalu podatnika. Jej likwidacja zaszkodzi nie tylko przestępcom, ale przede wszystkim roztargnionym przedsiębiorcom i zwykłym podatnikom.

Partnerem portalu Petrolnet.pl, dostarczającego codziennie najnowsze informacje z sektora paliwowego, jest od września 2016 spółka CGH Polska. „Partnerstwo Portalu” to niestandardowa, indywidualna propozycja współpracy, gwarantująca intensywną, wielopłaszczyznową komunikację w obszarze B2B, dotyczącą bieżącej działalności, aktualnej oferty oraz osiągnięć biznesowych.

Przychody, sprzedaż i rozwój usług, ocena koniunktury na rynku i perspektywa na przyszłość, charakterystyka klientów sklepów, trendy w gastronomii, dane obejmujące m.in. liczbę stacji, plany na przyszłość największych sieci wszystko to znajdą Państwo w wydaniu Raport 2016. Stacje Paliw - Sprzedaż Detaliczna. Powstał pod redakcją Stacji Benzynowej i portalu Petrolnet.pl.

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (20.09.2016 r.) nie zmieniła się i wynosi nadal 2606,00 zł. W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (13.09.2016 r.) wzrosła o +34,00 zł i wynosi obecnie 2606,00 zł (poprzednio 2572,00 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.


REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Aktualne ceny paliw

Personalia

Konferencje

Komentarz

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.