Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (08.08.2017 r.) jest wyższa o 3 zł i wynosi 2582,00 zł (poprzednia 2579,00 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.

Pod szyldem “Piotr i Paweł po drodze” powstaje nowy format sklepów typu convenience. Z wygodnych zakupów spożywczych przy okazji wizyty na stacji benzynowej będzie można skorzystać na stacjach BP. Oferta skierowana jest nie tylko do kierowców, ale również innych osób ceniących wygodę.

Publikacja roku dostępna bezpłatnie dla 12 tys. odbiorców portalu Petrolnet.pl. Aż 18 tys. subskrybentów newsletterów otrzymuje je na swoją skrzynkę, a 10 tys. egzemplarzy jest drukowanych i rozsyłanych imiennie do właścicieli stacji. Gwarantuje najszerszy zasięg i najniższe koszty. Zapraszamy do współpracy!

– Oferta grillowa na stacji powinna być przede wszystkim dostosowana do lokalizacji i możliwości stacji, ponieważ klienci stacji miejskich oczekują innego asortymentu grillowego niż obiektów zlokalizowanych w okolicach rekreacyjnych czy poza miastem – powiedział redakcji miesięcznika "Stacja Benzynowa & Convenience Store" Tomasz Karbowiak, menedżer kategorii w sieci Moya.

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (01.08.2017 r.) jest niższa o 1 zł i wynosi 2579,00 zł (poprzednia 2580,00 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.


REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.