Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (07.11.2017 r.) jest wyższa o 3 zł wynosi 2938,00 zł (poprzednia 2935,00 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.

Oficjalny przedstawiciel marki Avia w Polsce, firma Unimot, otrzymał zgodę na budowę sieci stacji paliw Avia na Ukrainie. Nową umowę franczyzową na ukraińskim rynku paliw spółka zaprezentuje w pierwszym kwartale 2018 r.

Rynek kawiarni, nie tylko na stacjach paliw, przeszedł w ostatnim czasie znaczną ewolucję. Zgodnie z najnowszymi trendami postanowiliśmy zmodernizować kąciki, aby lepiej odpowiadały na potrzeby naszych klientów – mówi w rozmowie z naszą redakcją Paweł Grochal, Wild Bean Cafe category manager stacji BP w Polsce.

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (31.10.2017 r.) jest niższa o 8 zł wynosi 2935,00 zł (poprzednia 2943,00 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.

Przygotowania do rozpoczęcia kontroli odmierzaczy na stacjach pod kątem odzyskiwania par paliwa nadal trwają. O obowiązkach właścicieli stacji paliw, wynikających z nowelizacji ustawy oraz o ewentualnych konsekwencjach wynikających z ich niedopełnienia rozmawiamy z Szymonem Huptysiem, rzecznikiem prasowym Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa.


REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Citronex: Wciąż chcemy zaskakiwać klientów

Robert Zarzecki Wiceprezes Citronex

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.