Przychody, sprzedaż i rozwój usług, ocena koniunktury na rynku i perspektywa na przyszłość, charakterystyka klientów sklepów, trendy w gastronomii, dane obejmujące m.in. liczbę stacji, plany na przyszłość największych sieci wszystko to znajdą Państwo w wydaniu Raport 2016. Stacje Paliw - Sprzedaż Detaliczna. Powstał pod redakcją Stacji Benzynowej i portalu Petrolnet.pl.

Partnerem portalu Petrolnet.pl, dostarczającego codziennie najnowsze informacje z sektora paliwowego, jest od września 2016 spółka CGH Polska. „Partnerstwo Portalu” to niestandardowa, indywidualna propozycja współpracy, gwarantująca intensywną, wielopłaszczyznową komunikację w obszarze B2B, dotyczącą bieżącej działalności, aktualnej oferty oraz osiągnięć biznesowych.

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (13.09.2016 r.) wzrosła o +34,00 zł i wynosi obecnie 2606,00 zł (poprzednio 2572,00 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.

Jak dowiedział się portal Petrolnet.pl, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ruszyła właśnie z nowymi inwestycjami na drogach, chodzi nie tylko obudowę samych tras, ale też stacji benzynowych i restauracji. Publikujemy listę ogłoszonych i planowanych przetargów na dzierżawę MOP-ów na terenie całej Polski.

W czwartek, 22 września 2016 obchodzić będziemy Europejski Dzień bez Samochodu. Jego popularność z roku na rok rośnie, ale dla ruchu ulicznego ciągle nie ma znaczenia. Właściciele stacji benzynowych nie powinni zatem obawiać się tego dnia zauważalnego spadku liczby klientów.


REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Aktualne ceny paliw

Personalia

Konferencje

Komentarz

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.