– Wiele stacji na terenie Polski zaopatruje się w paliwa dostarczane przez Unimot. Nasi partnerzy również mogą skorzystać z tej oferty, ale nie jest to warunek konieczny przystąpienia do sieci – powiedział redakcji petrolnet.pl Paweł Wydymus, dyrektor segmentu detalicznej sprzedaży paliw w sieci Avia.

– Cieszymy się bardzo, że udało nam się otworzyć pierwszą stację Avia w Warszawie. Obiekt został otwarty 27 lipca br. i jest w pełni przygotowany do obsługi kierowców. Wszelkie prace związane z rebrandingiem zostały zakończone – powiedział naszej redakcji Paweł Wydymus, dyrektor segmentu detalicznej sprzedaży paliw w sieci Avia.

Publikacja roku dostępna bezpłatnie dla 12 tys. odbiorców portalu Petrolnet.pl. Aż 18 tys. subskrybentów newsletterów otrzymuje je na swoją skrzynkę, a 10 tys. egzemplarzy jest drukowanych i rozsyłanych imiennie do właścicieli stacji. Gwarantuje najszerszy zasięg i najniższe koszty. Zapraszamy do współpracy!

PKN Orlen wystosował zapytanie do potencjalnych producentów, na jakich warunkach byliby gotowi wyprodukować napoje gazowane pod marką własną Orlen, które trafiłyby do odsprzedaży detalicznej w przystacyjnych sklepach sieci.

PKN Orlen w dniu 21 lipca br zaprosił zainteresowane firmy do udziału w przetargu dotyczącym wyboru producenta soków tłoczonych pod marką własną należącą do PKN Orlen.


REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.