Kilkadziesiąt osób bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, inwestycje itp. („kupców”) potwierdziło swój udział w spotkaniach z dostawcami, które po raz czwarty towarzyszyć będą najbliższej edycji najważniejszego w Polsce spotkania branży sweets & coffee. Zapraszamy do udziału w Business Speed Dating w ramach oferty sponsorskiej, wystawienniczej itp.

Organizowane przez nasze wydawnictwo BROG B2B - XVI Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2018, w tym roku, odbędzie się 24 września w Sheraton Warsaw Hotel. Serdecznie zapraszamy do udziału! Tylko teraz najlepsze lokalizacje stoisk i najniższe ceny!

Tegoroczna, marketingowa część wystąpień podczas XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2018 nosiła tytuł „Marketing – najnowsze technologie i sposoby komunikacji – generowanie dodatkowych przychodów oraz oszczędności” i została zdominowana przez aspekty wykorzystywania smartfonów oraz różnorodnych aplikacji mobilnych.

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (08.05.2018 r.) jest wyższa o 87 zł i wynosi 2867,27 zł (poprzednia 2780,27 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.

Proces zmiany nazwy Statoil na Circle K, który rozpoczął się w maju ubiegłego roku, dobiegł końca. Poza Polską, marka Circle K widnieje już na stacjach paliw w Norwegii, Szwecji i w Danii, jak również w krajach bałtyckich. Cała sieć obecna jest w ponad 20 krajach na całym świecie.


REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.