Kategoria napojów izotonicznych odnotowuje znacznie większe wzrosty sprzedaży niż kategoria energetyków czy zwykłych napojów – podaje firma FoodCare Sp. z o. o., producent napoju 4MOVE. W ciągu pierwszych pięciu miesięcy 2016 roku sprzedaż produktów tej marki wzrosła o 86 proc. rok do roku.

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (19.07.2016 r.) wzrosła o 136,00 zł i wynosi 2255,00 zł. W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.

Według tegorocznego rankingu „Klubu Milionerów” (The Millionaire’s Club), pisma „Drinks International”,  Żubrówka jest trzecią największą globalną marką wódki na świecie. W rankingu znalazły się też inne polskie marki, m.in. Krupnik, Soplica, Żołądkowa Gorzka de Luxe.

Podwójna opłata z tytułu udzielonej koncesji za dany rok 2011 to skandal i wykorzystywanie luk prawnych – czytamy w wydanej w końcu lipca 2016 r.  opinii Stowarzyszenia Niezależnych Operatorów Stacji Paliw, skierowanej do rządu.

Publikacja roku dostępna całkowicie bezpłatnie dla: min. 20 tys. użytkowników petrolnet.pl, 10 tys. imiennych odbiorców egzemplarzy drukowanych; promowana i dystrybuowana przez cały rok na wszystkich wydarzeniach branży stacji paliw, już w sierpniu ukaże się na rynku. Wydanie powstaje pod redakcją czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store i portalu Petrolnet.pl.


REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Aktualne ceny paliw

Personalia

Konferencje

Komentarz

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.