W 2017 roku właścicielom stacji, „kupcom” i zarządom koncernów w podejmowaniu właściwych decyzji dotyczących dostawców skutecznie pomoże publikacja powstająca pod redakcją czasopisma Stacja Benzynowa i portalu Petrolnet.pl - Liderzy Rynku - Dostawcy dla stacji paliw RAPORT 2017.

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (10.01.2017 r.) jest niższa o 12 zł i wynosi 2767,00 zł (poprzednia 2779,00 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.

CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE: Udział w najważniejszym wydarzeniu branży, sprawdzone sposoby na rozwój biznesu, praktyczne porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, udział w dyskusjach panelowych, kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, lunch, uczestnictwo w uroczystej kolacji wraz z galą Stacja Benzynowa Roku 2017 – wszystko jest teraz całkowicie bezpłatne!

Ceny ropy w tym roku będą zależały w dużej mierze od respektowania porozumienia OPEC przez producentów. A z tym w historii bywało różnie. Na razie porozumienie podkręca notowania ropy. Ale czy producenci utrzymają dyscyplinę?

Niekwestionowany lider zasięgu w grupie właścicieli stacji paliw! Czasopismo dostępne bezpłatnie dla 12 tys. odbiorców portalu Petrolnet.pl. Aż 18 tys. subskrybentów newsletterów otrzymuje je na swoją skrzynkę, a 4 tys. egzemplarzy jest drukowanych i rozsyłanych imiennie do właścicieli stacji. Gwarantuje najszerszy zasięg i najniższe koszty. Zapraszamy do współpracy!


REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Personalia

Zmiany w Lotosie

13 stycznia 2017

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Trzeba się wykazać inicjatywą

Bogdan Panek właściciel Partnerskiej Stacji Paliw BP w Tarnobrzegu

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.