Kwestie dotyczące koncesjonowania paliw ciekłych zostały uregulowane w ustawie Prawo energetyczne, przy czym regulacje prawne dotyczące obowiązku koncesjonowania w zakresie paliw ciekłych w 2016 r. uległy istotnej zmianie.

Połowa z ponad 350 stacji Statoil w Polsce funkcjonuje już pod nazwą Circle K. Nowe logo globalnej marki działającej w obszarze handlu detalicznego i paliw widnieje już m.in. na stacjach w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, we Wrocławiu i na Górnym Śląsku.

Reprezentanci 4000 stacji paliw, dostawcy oraz kilkudziesięciu „kupców” z sieci i koncernów oraz stacji niezależnych, spotkają się by kolejny raz wymienić doświadczenia, wysłuchać ekspertów i rozwijać swój biznes.

W sierpniu br. na stacji BP przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie został otwarty pilotażowy projekt sklepu „Piotr i Paweł po drodze”. O przygotowaniach do tego ważnego projektu convenience, wsłuchiwaniu się w potrzeby konsumentów, rynkowych prognozach porozmawialiśmy z Joanną Lutosławską-Rogóż, dyr. d/s strategicznych w BP w Polsce.

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (28.11.2017 r.) jest niższa o 15 zł i wynosi 2881,00 zł (poprzednia 2896,00 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.


REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Orlen: Tworzymy nowe standardy

Krzysztof Łagowski dyrektor wykonawczy ds. Sprzedaży Detalicznej PKN Orlen

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.