Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (9.05.2017 r.) jest niższa o 20 zł i wynosi 2422,00 zł (poprzednia 2442,00,00 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.

Zwycięzcą konkursu Stacja Benzynowa Roku 2017 została Stacja Paliw Uniwar - Stacja Partnerska Slovnaft, która zwyciężyła także w dwóch innych kategoriach: Franczyzowa Partnerska Stacja Benzynowa Koncernu Paliwowego Regionu Polska Południowa oraz Nowy Obiekt.

Niekwestionowany lider zasięgu w grupie właścicieli stacji paliw! Czasopismo dostępne bezpłatnie dla 12 tys. odbiorców portalu Petrolnet.pl. Aż 18 tys. subskrybentów newsletterów otrzymuje je na swoją skrzynkę, a 4 tys. egzemplarzy jest drukowanych i rozsyłanych imiennie do właścicieli stacji. Gwarantuje najszerszy zasięg i najniższe koszty. Zapraszamy do współpracy!

W tegorocznej edycji Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2017 wzięło udział ok. 300 osób. Dyskusje panelowe, wystawy, spotkania z „kupcami” z sieci oraz wręczenie nagród dla najlepszych stacji paliw – to wszystko odbyło się 25 kwietnia w warszawskim Hotelu Sheraton.

Podczas uroczystej gali kończącej XVII Forum Stacji Paliw PetroTrend 2017, które odbyło się 25 kwietnia w warszawskim hotelu Sheraton, nastapiło rozstrzygnięcie konkursu. Nagrody zostały wręczone w 13 kategoriach. Zwycięzcą została Stacja Paliw Uniwar - Stacja Partnerska Slovnaft.


REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Dużo niewygodnych pytań

Andrzej Sikora Prezes Instytut Studiów Energetycznych

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.