Dział zakupów płockiego koncernu opublikował zapytanie ofertowe dotyczące wyboru dostawcy generatorów mgły (zadymiaczy) na stacje paliw Orlen zlokalizowane na terenie Polski.

Zawsze i dla wszystkich bezpłatny dostęp do pełnego wydania! Niekwestionowany lider zasięgu w grupie odbiorców, do których należą właściciele stacji paliw oraz sieci stacji paliw, prezesi i zarządy sieci oraz „kupcy”. Zapraszamy do lektury!

Właściciel marki wyróżniających się na rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych został Sponsorem najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli stacji paliw. eXc Mobile zaprezentuje swoją ofertę w sekcji wystawienniczej oraz spotka się z „kupcami” od największych odbiorców już wiosną 2019 podczas XIX Forum PetroTrend 2019. Dziękujemy za zaufanie i życzymy owocnej współpracy!

Średnia cena mieszaniny propanu-butanu za tonę w zbycie w stosunku do poprzedniego tygodnia (10.07.2018 r.) jest wyższa o 34 zł i wynosi 3285,27 zł (poprzednia 3251,27 zł). W publikowanych cenach z poszczególnych terminali zostały uwzględnione koszty opłaty zapasowej.

Spółka BP Europa SE, oddział w Polsce poinformowała, że z dniem 1 lipca 2018 roku nastąpiły zmiany na najważniejszych stanowiskach w firmie. Dotychczasowy Dyrektor Generalny BP w Polsce Piotr Pyrich objął stanowisko Dyrektora Generalnego Działu Retail w Republice Południowej Afryki.


REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Personalia

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE