Reprezentanci 4000 stacji paliw, dostawcy oraz kilkudziesięciu „kupców” z sieci i koncernów oraz stacji niezależnych, spotkają się by kolejny raz wymienić doświadczenia, wysłuchać ekspertów i rozwijać swój biznes.

W 2018 roku właścicielom niezależnych stacji paliw, a także „kupcom”, zarządom i dyrektorom w sieci sieciach stacji paliw i koncernach w podejmowaniu właściwych decyzji dotyczących doboru dostawców tradycyjnie już pomoże publikacja powstająca pod redakcją magazynu Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu Petrolnet.pl.

W grudniu 2017 roku rozpoczęło działalność aż dziesięć nowych stacji BP. Obecnie sieć BP liczy 539 stacji, w tym 249 stacji partnerskich i blisko 50 lokalizacji przy autostradach i drogach ekspresowych.

Super konkurs dla dostawców stacji paliw! Supplier of the Year 2018 to efektywne narzędzie marketingowe dla firm, które służyć będzie skutecznej promocji oferty na rynku stacji paliw. Nagrody zostaną przyznane podczas uroczystej kolacji z Galą towarzyszącą XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2018. Wydarzenie odbędzie się 28 marca w Sheraton Warsaw Hotel.

CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE! Sprawdzone sposoby na rozwój biznesu, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, udział w całodziennych dyskusjach i prelekcjach, kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, uczestnictwo w konkursie Stacja Benzynowa Roku 2018 z uroczystą Galą i kolacją w Sheraton Warsaw Hotel. Zapraszamy serdecznie!


REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Personalia

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Orlen: Tworzymy nowe standardy

Krzysztof Łagowski dyrektor wykonawczy ds. Sprzedaży Detalicznej PKN Orlen

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.