Strona główna Wiadomości Świąteczny Stół Pajacyka na stacjach BP

Koncern angażuje się w akcję charytatywną

Świąteczny Stół Pajacyka na stacjach BP

Petrolnet.pl, 30 listopada 2017

W sobotę 2 grudnia 2017 roku wraz z Polską Akcją Humanitarną po raz kolejny sieć stacji BP zaprasza do Świątecznego Stołu Pajacyka. W tym wyjątkowym dniu 10 proc. obrotu kawiarenek Wild Bean Cafe na wszystkich stacjach własnych BP i wybranych stacjach partnerskich sieć przekaże na program dożywiania dzieci Pajacyk.

Świąteczny Stół Pajacyka na stacjach BP

Autor: PAH

W ramach ubiegłorocznej akcji goście w 589 lokalach zasiedli przy Świątecznym Stole Pajacyka, a dzięki 120 135,92 zł udało się ufundować ponad 30 tysięcy posiłków dla dzieci.

Współpraca BP i PAH-u to długa historia – w 2000 roku BP, jako pierwsza firma paliwowa, połączyła program marketingowy z elementem charytatywnym, którego mechanizm funkcjonuje do dziś. Klienci stacji, korzystając z jej oferty, zbierają punkty na karcie lojalnościowej, a potem mogą je wymieniać na nagrody, płacić nimi za zakup dowolnych produktów i usług na stacjach BP lub przekazywać na „Pajacyka”. Dzięki tej inicjatywie wspólnie z naszymi klientami ufundowaliśmy już ponad 1,5 mln obiadów.

Świąteczny Stół Pajacyka to jednodniowa akcja, podczas której właściciele restauracji, pubów i kawiarni przekazują 10 proc. obrotu na rzecz niedożywionych dzieci. Warto w tym dniu przyjechać na stację i przy okazji tankowania zjeść posiłek na WBC, wspierając jednocześnie akcję dożywiania dzieci.


 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.