Strona główna Wiadomości Tankomaty HecStar na stacjach Shell i eMILA

Automatyka stacji paliw

Tankomaty HecStar na stacjach Shell i eMILA

Petrolnet.pl, 13 września 2016

W tankomaty HecStar działają na stacjach dwóch ogólnopolskich sieci. Firma Hectronic Polska wyposażyła w te urządzenia stacje Shella, a wcześniej tankomaty znalazły się też na stacjach sieci eMILA, należącej do BM Reflex.

Autor: Hectronic Polska Sp. z o.o.

Najnowszy model tankomatu HecStar znalazł się z poczatkiem 2016 r. na stacjach koncernu Shell – napisał w komunikacie Hectronic. Pod koniec 2015 r. HecStar pojawił się również na stacjach eMILA.

„Duży, dotykowy wyświetlacz do komunikacji z kierowcą, możliwość zapłaty gotówką i kartą bankową, czytnik obsługujący płatności zbliżeniowe. Wszystko to sprawia, że tankowanie na Shellu stało się jeszcze bardziej wygodne, szybsze i bezproblemowe. Nie bez znaczenia pozostaje również najwyższa jakość i sprawdzona już na wielu stacjach niezawodność nowych tankomatów  – czytamy w informacji spółki.

W zależności od konfiguracji, tankomat HecStar może samodzielnie kontrolować podłączone do niego dystrybutory lub współpracować z systemem kasowym na stacji.

Tankomat współpracuje z sondami do pomiaru poziomu paliwa w zbiornikach na stacji. Informacje o pomiarach dokonanych przez sondy są dostępne zarówno na wyświetlaczu tankomatu jak i również w komputerze sporządzającym analizy. (pr)

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE  
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- link do aktualnego numeru: MAJ-CZERWIEC 2016

Zgłoś błąd lub wyślij komentarz do redakcji: r.grzesinski@brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.