Strona główna Wiadomości Tankuj24 dla aktywnych

Tańsze paliwo

Tankuj24 dla aktywnych

Petrolnet.pl, 17 lutego 2017

- Bądź sprytny i tankuj taniej - pod takim hasłem Unimot prezentuje film promujący aplikację mobilną Tankuj24, dzięki której kierowcy mogą kupować tańsze paliwa.

                                                                

Innowacyjny projekt Unimotu SA o nazwie Tankuj24 oferuje polskim kierowcom dostęp do zakupu tańszego paliwa przez aplikację mobilną, dostępną na smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS. Za pośrednictwem aplikacji można nie tylko porównać ceny na stacjach, ale również kupić paliwo po konkurencyjnych cenach. Płatność mobilna będzie możliwa poprzez operatora PayU.

LIDERZY RYNKU - DOSTAWCY DLA STACJI PALIW - RAPORT 2017
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- kliknij, aby zapoznać się z wersją elektroniczną

 

Aby kupić tańsze paliwo przez aplikację mobilną, trzeba wykonać trzy kroki: wybrać na mapie stację w okolicy, która oferuje paliwo w najlepszej cenie, następnie zarezerwować określoną ilość paliwa i odebrać je na wybranej stacji.

Aplikacja oferuje dostęp do historii wszystkich zamówień, co umożliwi użytkownikowi pełną kontrolę nad wydatkami. Dodatkowo dla wygody przedsiębiorców raz w miesiącu będzie wystawiana zbiorcza faktura za wszystkie paliwowe zakupy dokonywane przez aplikację.

 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Nowa osoba w Arche

14 marca 2018

Komentarz

Komentarz dnia

Jak uniknąć nadmiernej rotacji pracowników?

Maciej Marks współwłaściciel Kafka oraz Jaś i Małgosia

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.