Strona główna Wiadomości Tańsze tankowanie dzięki poleceniu aplikacji mobilnej

Jest odpowiedź na rosnące ceny paliw

Tańsze tankowanie dzięki poleceniu aplikacji mobilnej

Petrolnet.pl, 8 listopada 2017

Każdy, kto przy rosnących cenach paliw chciałby zatankować swój samochód  taniej, może liczyć na 20 zł rabatu, pobierając aplikację mobilną Tankuj24 i polecając ją znajomym. Za polecenie aplikacji przyznawane są kody rabatowe na zakup tańszego paliwa przez aplikację.

Tańsze tankowanie dzięki poleceniu aplikacji mobilnej

Autor: Unimot

Użytkownicy mogą także rozdawać 20-złotowe rabaty: rodzinie, znajomym i przyjaciołom. Akcja wystartowała w pierwszych dniach listopada 2017 i potrwa do odwołania.

Aplikacja Tankuj24, umożliwiająca zakup paliwa online, sukcesywnie zwiększa liczbę stacji partnerskich. Obecnie jest ich 88 w całej Polsce. Wraz z rozwojem liczby punktów odbioru tańszego paliwa twórcy aplikacji wprowadzają rozwiązania marketingowe, które mają rozpowszechnić ją na większą skalę. Moment wydaje się bardzo dobry, bo rosnące ceny paliw skłaniają do szukania rozwiązań, które pomogą zaoszczędzić na tankowaniu.

Między innymi dlatego od pierwszych dni listopada 2017 w aplikacji mobilnej Tankuj24 pojawiła się nowa funkcjonalność, dzięki której każdy, kto pobierze aplikację, może ją polecić znajomym w zamian za rabat na paliwo. Funkcja polecenia jest dostępna w aplikacji i umożliwia wysłanie emaila lub smsa do znajomego, ze specjalnym kodem rabatowym gwarantującym zniżkę 20 zł na pierwsze tankowanie za pomocą aplikacji. Jeżeli znajomy skorzysta z polecenia i zamówi tańsze paliwo, rabat na taką samą kwotę automatycznie otrzyma osoba polecająca. Aplikację można polecać wielokrotnie i dzięki temu gromadzić kupony zniżkowe na zakup paliwa on-line. Twórcy aplikacji zaznaczają, że akcja polecania potrwa do odwołania a jedynym warunkiem skorzystania z funkcjonalności polecania i rozdawania rabatów jest założenie konta i zalogowanie się w aplikacji.

Tankuj24 – oszczędności na co dzień

Poza kodami rabatowymi za polecanie aplikacji, Tankuj24 daje użytkownikom wiele wymiernych korzyści na co dzień. Przede wszystkim aplikacja umożliwia zakup paliwa ze zniżką od kilku do kilkunastu groszy za każdy litr oleju napędowego, benzyny lub gazu LPG - niezależnie od posiadanego kodu rabatowego. Tankuj24 daje też użytkownikom możliwość porównywania cen na stacjach paliw, a dla osób prowadzących działalność gospodarczą – możliwość uzyskania jednej zbiorczej faktury za wszystkie tankowania w miesiącu. Aplikacja spełnia także funkcję gwarancji ceny paliwa, ponieważ ilość zadeklarowanego paliwa po określonej cenie od momentu złożenia zamówienia obowiązuje przez 24 godziny. Tyle czasu zamawiający ma na odebranie paliwa na wybranej stacji.

Twórcą aplikacji mobilnej Tankuj24 jest spółka Unimot notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, specjalizująca się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym oraz energią elektryczną. Unimot tworzy także w Polsce nową sieć stacji paliw pod marką Avia.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE