Strona główna Wiadomości Total zawitał na Mazowsze

Pierwsza stacja w centrum Polski

Total zawitał na Mazowsze

Petrolnet.pl, 30 listopada 2017

Nowy obiekt znajduje się w Zamościu Starym, w pobliżu Zwolenia – przy ruchliwej DK12 łączącej Radom z Lublinem. Droga Krajowa nr 12 to ważna trasa na Mazowszu, umożliwiająca ruch na osi wschód-zachód z ominięciem Warszawy.

Total zawitał na Mazowsze

Autor: Total Polska

Na przestronnym placu do dyspozycji tankujących jest aż sześć dwustronnych dystrybutorów z paliwami  Super 95 i Diesel oraz premium Excellium 98 i Excellium Diesel, a także LPG. Dwa spośród nich przystosowane są do szybkiego podawania oleju napędowego do pojazdów ciężarowych. Wkrótce dostępne będzie także AdBlue.

Na miejscu znajduje się sklep z bogatą ofertą skierowaną do kierowców, Pause Café, zapewniająca wyśmienitą kawę Lavazza i doskonałe hot dogi, a gdy w podróży poczujemy większy głód – będzie można go zaspokoić wybierając coś z menu dostępnego w barze. Oczywiście honorowane są karty paliwowe DKV, UTA oraz Total Card Polska i Eurotrafic. Obiekt czynny jest przez całą dobę, klienci mogą skorzystać z wygodnego parkingu dla samochodów osobowych i ciężarowych.

– Droga Krajowa nr 12 to ważna trasa na Mazowszu, umożliwiająca ruch na osi wschód-zachód z ominięciem Warszawy. Teraz każdy podróżujący w tym rejonie będzie widział szyld Total, a dla wielu będzie to okazja do pierwszego kontaktu z naszymi stacjami. Jestem przekonany, że kierowcy, którzy zajrzą na stację w Zamościu Starym, będą na nią wracać – powiedział Benoît Pimont, Dyrektor Generalny Total Polska.

Od 20 listopada 2017r. trwa nowa promocja – przy zakupie minimum 20 litrów paliwa zimowy płyn do spryskiwaczy Total można kupić nawet do 45 proc. taniej! Warto także skorzystać z oferty programu lojalnościowego Total Club, w którym nagrody są dostępne natychmiast.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.