Strona główna Wiadomości Trzy nowe stacje Moya

Sieć rośnie w siłę

Trzy nowe stacje Moya

Petrolnet.pl, 18 kwietnia 2017

Z początkiem kwietnia działalność w barwach sieci Moya rozpoczęły trzy stacje zlokalizowane w województwie śląskim. Placówki znajdują się w: Chełmie Śląskim, Radzionkowie i Tarnowskich Górach.

Autor:

Stacja w Chełmie Śląskim znajduje się przy ul. Chełmskiej 193a przy drodze wojewódzkiej nr 934. Obiekt należy do spółki Maxim Bartłomiejczyk. Placówka prowadzi sprzedaż wszystkich rodzajów paliwa (Pb 95, Pb 98, ON, ON Moya Power oraz LPG) i jest czynna całodobowo. Na stacji działa punkt Caffe Moya z wydzieloną strefą ze stolikami. Kierowcy mogą skorzystać z kompresora, a pojazdy ciężarowe dodatkowo z szybkiego wlewu diesla i wydzielonego parkingu.

Obiekt w Radzionkowie położony jest 2 km od zjazdu z autostrady A1, na ulicy Kużaja 51. Właścicielem jest PHU „Cagro-Tank”. Stacja prowadzi sprzedaż wszystkich rodzajów paliwa (Pb 95, Pb 98, ON, ON Moya Power oraz LPG) oraz płynu AdBlue w pojemnikach. Kierowcy mogą skorzystać z kompresora, odkurzacza oraz bezdotykowej myjni, która posiada dodatkowe stanowisko dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Na stacji działa punkt Caffe Moya z wydzieloną strefą ze stolikami oraz ogólnodostępną siecią Wi-Fi. W sąsiedztwie znajduje się warsztat. Stacja jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 5-24, a w niedziele i święta: 7- 24.

Nowa Moya w Tarnowskich Górach znajduje się przy ul. Równoległej 1 i należy do spółki HD-OIL. W sąsiedztwie znajduje się warsztat samochodowy oraz punkt wymiany akumulatorów. Placówka prowadzi sprzedaż wszystkich rodzajów paliwa (Pb 95, Pb 98, ON, ON Moya Power oraz LPG). Czynna jest całodobowo. Na stacji działa punkt Caffe Moya z wydzieloną strefą ze stolikami i ogólnodostępną siecią Wi-Fi. Na terenie stacji kierowcy mogą skorzystać z kompresora oraz myjni dla samochodów osobowych i busów.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
link do aktualnego numeru: Marzec 2017

Wszystkie trzy stacje przeszły proces rebrandingu i modernizacji oraz zostały dostosowane do standardów sieci Moya.

Po dołączeniu do sieci trzech nowych stacji w woj. śląskim działa 12 obiektów pod marką Moya, a w całej sieci funkcjonuje 139 placówek.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.