Strona główna Wiadomości Zapisy na akcje Unimotu

Najważniejsze artykuły tygodnia - Petrolnet.pl

Zapisy na akcje Unimotu

Petrolnet.pl, 10 lutego 2017

W ramach trwającej oferty publicznej spółka Unimot SA oferuje 2,2 mln akcji nowej emisji. Cena jednej akcji wynosi 45 zł. Harmonogram oferty publicznej zakłada, że akcje zostaną przydzielone inwestorom 23 lutego.

Autor:

Zapisy dla inwestorów indywidualnych ruszyły 10 lutego i potrwają do 21 lutego. Instytucje także mogą zapisywać się na akcje od 10 lutego, ale zapisy dla nich zakończą się 22 lutego. Harmonogram oferty publicznej zakłada, że akcje zostaną przydzielone inwestorom 23 lutego.

- Środki pozyskane z emisji akcji przeznaczone mają być na zwiększenie skali działalności grupy i posłużą realizacji trzech głównych celów: rozwoju aplikacji tankuj24 do sprzedaży paliw on-line, rozwoju w Polsce sieci stacji paliw Avia, a także do zwiększenia kapitału obrotowego wykorzystywanego w obrocie paliwami. – mówi Robert Brzozowski, prezes spółki.

Celem Unimotu jest wprowadzenie akcji spółki do obrotu na rynku regulowanym GPW i tym samym przeniesienie notowań z NewConnect na rynek GPW. Intencją spółki jest, aby akcje notowane na NewConnect oraz PDA nowej emisji zadebiutowały na rynku GPW niezwłocznie po dokonaniu przydziału akcji oferowanych w Publicznej Ofercie.

Zapisy na akcje składać będzie można w biurach 5 domów maklerskich: DM BOŚ, BM Alior Bank, DM PKO BP, DM mBanku, DM Millennium, także za pomocą elektronicznych kanałów dostępu. Zapis składany przez inwestora indywidualnego musi opiewać na co najmniej 50 akcji i nie więcej niż 200 tys. akcji. Dopuszczalne jest składanie wielokrotnych zapisów w transzy inwestorów indywidualnych.
Funkcję oferującego pełni Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA. doradcą prawnym spółki jest Kancelaria CSW Więckowska i Partnerzy. 

LIDERZY RYNKU - DOSTAWCY DLA STACJI PALIW - RAPORT 2017
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- kliknij, aby zapoznać się z wersją elektroniczną

Przewidywany harmonogram publicznej oferty akcji spółki Unimot:


12.01 2017 r.

Rozpoczęcie oferty publicznej z chwilą publikacji prospektu emisyjnego

najpóźniej do godz. 8.00 w dniu 8 lutego 2017 r

Podanie do publicznej wiadomości Przedziału Cenowego/Ceny Maksymalnej

8-9 lutego 2017 r. (Deklaracje zainteresowania będą przyjmowane do godz. 14.00)

Budowa księgi popytu dla inwestorów w Transzy Inwestorów Instytucjonalnych

najpóźniej do godz. 8.00 w dniu 10 lutego 2017 r.

Podanie do publicznej wiadomości Ceny Emisyjnej oraz ostatecznej liczby Akcji serii J oferowanych w Ofercie Publicznej, w tym w poszczególnych transzach

od 10 do 21 lutego 2017 r.

Zapisy Inwestorów Indywidualnych, w transzy dla Inwestorów detalicznych

od 10 do 22 lutego 2017 r.

Zapisy Inwestorów Instytucjonalnych, którzy otrzymali zaproszenia do złożenia Zapisów

23 lutego 2017 r.

Planowany termin przydziału i zakończenia Publicznej Oferty



 

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.