Strona główna Wiadomości Unimot zbuduje sieć stacji paliw Avia na Ukrainie

Polski inwestor planuje ekspansję

Unimot zbuduje sieć stacji paliw Avia na Ukrainie

Petrolnet.pl, Unimot, 9 listopada 2017

Oficjalny przedstawiciel marki Avia w Polsce, firma Unimot, otrzymał zgodę na budowę sieci stacji paliw Avia na Ukrainie. Nową umowę franczyzową na ukraińskim rynku paliw spółka zaprezentuje w pierwszym kwartale 2018 r.

Unimot zbuduje sieć stacji paliw Avia na Ukrainie

Autor: Unimot

W dniu 8 listopada br. zarząd Avia International wyraził zgodę na reprezentowanie marki Avia na Ukrainie przez spółkę Unimot. Oficjalną decyzję w tej sprawie przekazał Adam Sikorski, Przewodniczący Rady Nadzorczej Unimot.

– Fakt, że Unimot otrzymał od Avia International prawo do reprezentowania tej organizacji i jej marki na Ukrainie świadczy o dużym zaufaniu, jakim obdarzyło nas Stowarzyszenie – twierdzi Adam Sikorski, Przewodniczący RN Unimot. – Jesteśmy najmłodszym członkiem Avia International, a dokonaliśmy naprawdę wiele w zakresie rozwoju marki Avia w Polsce i jesteśmy postrzegani jako firma o wysokich kompetencjach w obszarze importu i handlu paliwami płynnymi.

Jak podkreśla Adam Sikorski, oferta franczyzowa na rynku ukraińskim będzie dotyczyła wyłącznie wystroju stacji i działań marketingowych pod wspólną marką Avia, bez fizycznej dostawy paliw.

– Pragnę zapewnić, że Unimot będzie rozwijać projekt oparty na bezpiecznych zasadach. Nie zamierzamy kupować ani budować stacji paliw na Ukrainie. W pierwszym kwartale 2018 r. zaprezentujemy rynkowi na Ukrainie ofertę franczyzową, która nie wygeneruje istotnych kosztów w budżecie Unimot. A ponieważ ukraiński rynek stacji paliw jest bardzo rozdrobniony, uważamy, że europejska marka Avia zostanie tam znakomicie przyjęta – dodaje Adam Sikorski.

Warto podkreślić, że podczas wczorajszego spotkania członków Avia International Adam Sikorski został powołany w skład Zarządu Stowarzyszenia. W ramach funkcji Członka Zarządu Avia International będzie on koordynował program wspólnego zakupu produktów naftowych na potrzeby kilkunastu krajów. Fakt ten będzie miał niebagatelne znaczenie dla marki Avia w Polsce, jak również spółki Unimot, która generuje największe przychody z importu i hurtowej sprzedaży paliw.

– Poprawa warunków zakupowych Avia spowoduje, że staniemy się jeszcze bardziej interesującym partnerem dla stacji paliw. Będziemy mogli zaproponować lepsze ceny dostaw paliw i naturalnie zwiększyć siły zakupowe Spółki w stosunku do innych dostawców – podkreśla Adam Sikorski.


 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE