Strona główna Wiadomości 4 Usługa carsharingu już na 50 stacjach Orlen

Trend ekonomii współdzielenia rozwija się

Usługa carsharingu już na 50 stacjach Orlen

Petrolnet.pl, 3 października 2017

PKN Orlen udostępni usługę carsharingu na kolejnych 19 stacjach paliw, tym razem we Wrocławiu i Poznaniu. Tym samym Koncern konsekwentnie zwiększa zakres oferty dostępnej dla klientów i odpowiada na aktualne trendy w mobilności w oparciu o polski kapitał.

Usługa carsharingu już na 50 stacjach Orlen

Autor: PKN Orlen

Możliwość wynajmu auta na minuty, w ramach współpracy z polską firmą Traficar, zostanie udostępniona na kolejnych 7 stacjach we Wrocławiu i 12 obiektach w Poznaniu. Usługa wypożyczania samochodu na stacjach paliw Orlen w tych miastach jest dostępna od 03.10.2017 r. Poza wyznaczeniem dedykowanych miejsc parkingowych na obiektach koncernu, planowany jest również szereg wzajemnych działań sprzedażowych, promocyjnych i społecznych.

Dostrzegamy zmiany trendów w zakresie poruszania się i chcemy z nich korzystać, a wręcz mamy ambicję, aby je kształtować. Dlatego konsekwentnie wdrażamy wiele innowacyjnych projektów na stacjach paliw m.in. usługę carsharingu, czy udostępnioną ostatnio na obiektach PKN Orlen możliwość wynajmu rowerów, które mają na celu zaspokojenie rosnących potrzeb klientów. Co więcej zależy nam na zwiększaniu świadomości klientów w zakresie proekologicznych rozwiązań komunikacyjnych, stąd pomysł wdrożenia stoisk promujących carsharing na stacjach paliw koncernu – powiedział Zbigniew Leszczyński, członek zarządu PKN Orlen ds. sprzedaży.

Udostępnienie innowacyjnego rozwiązania na kolejnych, obok warszawskich i krakowskich, stacjach jest owocem współpracy pomiędzy PKN Orlen, a firmą Traficar. W ramach tej współpracy PKN Orlen poza zapewnieniem dostaw paliwa dla samochodów będzie świadczył także dodatkowe usługi, np. myjni. Łącznie, razem z obiektami w Warszawie i Krakowie, usługa carsharingu dostępna będzie na 50 stacjach koncernu.

NAJNOWSZE WYDANIE
STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2017
kliknij aby zapoznać się z publikacją!

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Moya: Zmiany rynkowe skłaniają do ewaluacji asortymentu

Filip Puchalski Dyrektor ds. Operacyjnych Moya

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.