powiększ tekst
Strona główna Wiadomości Videorelacja z XVI Forum PetroTrend 2016
REKLAMA

Tylko u nas!

Videorelacja z XVI Forum PetroTrend 2016

źródło: Petrolnet.pl, 05.04.2016 (zaktualizowany 05.04.2016 16:52)

Rekordowa frekwencja, komplet uczestników, szerokie grono przedstawicieli sieci stacji paliw oraz stacji niezależnych, merytoryczne referaty, intensywne dyskusje panelowe i kuluarowe. Ponad 500 indywidualnych spotkań „kupców” z dostawcami w ramach Business Speed Dating. Tak było na XVI Forum PetroTrend 2016.

Jak co roku w programie Forum było kilka bloków tematycznych, w ramach których poruszone zostały najważniejsze kwestie dotyczące aktualnej sytuacji na polskim rynku stacji paliw. Pierwszy dotyczył najważniejszych problemów i wyzwań sektora paliwowego w Polsce. W drugim rozmawiano o sposobach skutecznego motywowania i szkolenia pracowników, trzeci zaś traktował o metamorfozach, jakie w ostatnim czasie przeszły sklepy na stacjach paliw. Eksperci branży rozmawiali także o efekcie synergii jaki można uzyskać łącząc sprzedaż produktów fuel i nonfuel. W czwartym panelu omawiano metody skutecznego marketingu stacji paliw.

PEŁNA FOTOGALERIA
XVI FORUM RYNKU STACJI PALIW PETROTREND 2016
- kliknij, aby obejrzeć

Podczas Forum już po raz trzeci zorganizowano spotkania Bussines Speed Dating, czyli szybkie, intensywne spotkania „kupców” z największych sieci z potencjalnymi klientami.
Tradycyjnie zwieńczeniem Forum była uroczysta Gala wraz z kolacją, podczas której nastąpiło rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród w konkursie Stacja Benzynowa Roku 2016. W 13 kategoriach wyróżniono finalistów oraz wybrano zwycięzców z całej Polski.

Kolejna, siedemnasta edycja Forum PetroTrend odbędzie się już za rok w Warszawie.

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA - WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawca miesięczników: Stacja Benzynowa & Convenience Store, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Świat Hoteli; portali: www.petrolnet.pl, www.horecanet.pl oraz organizator Forum Rynku Stacji Paliw Petro Trend, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni - Lodziarni - Cukierni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel.

Kontakt z Organizatorem:
Edwin Kaniuk - redaktor naczelny – Stacja Benzynowa & Convenience Store, Petrolnet.pl
664 463 085
e.kaniuk@brogmarketing.pl

Informacje dotyczące sponsoringu, udziału w wystawie oraz w spotkaniach z „kupcami”:
Zbigniew Pąk - szef zespołu sprzedaży rynku stacji paliw
664 463 083
z.pak@brogmarketing.pl

www.brogmarketing.pl
 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Zmiany w Lotosie

13 stycznia 2017

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Brak pomysłu na rynek paliw

Andrzej Sikora Prezes Instytut Studiów Energetycznych

Kalendarium wydarzeń

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.