Strona główna Wiadomości W sieci Avia jest już 15 stacji

Unimot zrealizował cel emisyjny na rok 2017

W sieci Avia jest już 15 stacji

Petrolnet.pl, 3 stycznia 2018

W miejscowości Skorzów, w województwie świętokrzyskim, od 29 grudnia 2017 roku działa stacja paliw zrzeszona w sieci franczyzowej Avia. Tym samym spółka Unimot, która odpowiada za rozwój marki Avia w Polsce, wypełniła zobowiązanie uruchomienia 15 stacji paliw pod tym brandem do końca 2017 roku.

W sieci Avia jest już 15 stacji

Autor: Unimot / Avia

– Chciałbym przypomnieć, że Unimot uzyskał zgodę na posługiwanie się marką Avia w Polsce w grudniu 2016 r. W ciągu zaledwie 12 miesięcy naszej spółce udało się zbudować znakomity zespół fachowców, który nie tylko stworzył i wypromował na rynku paliw konkurencyjną ofertę franczyzową, ale także przekonał do niej właścicieli stacji niezależnych i przeprowadził proces rebrandingu w 15 placówkach, w różnych regionach Polski – komentuje Marcin Zawisza, wiceprezes zarządu Unimot. – Jesteśmy z tego procesu zadowoleni, ale na najbliższe lata również stawiamy sobie ambitne cele. Do końca roku 2020 planujemy otwarcie przynajmniej 100 stacji Avia – dodaje Zawisza.

Nowo otwarta stacja Avia w Skorzowie zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 73, oferuje 7 stanowisk do tankowania, w tym 2 dedykowane dla samochodów ciężarowych. Stacja spełnia wszystkie standardy dla marki Avia, na które składają się: własny koncept gastronomiczny Esenso Cafe, paliwo premium – AVIA Diesel Gold – oraz usługa Tankuj24, czyli mobilna aplikacja, dzięki której kierowcy mogą kupować paliwo on-line po niższych cenach.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: LISTOPAD-GRUDZIEŃ


 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.