Strona główna Wiadomości Akcesoria ogrodowe Fiskars na stacjach Lukoil

Sieć nawiązała współpracę ze znaną marką

Akcesoria ogrodowe Fiskars na stacjach Lukoil

Petrolnet.pl, 10 kwietnia 2018

Od 29 marca do 18 czerwca 2018 r. na wszystkich stacjach sieci Lukoil trwa nowa promocja z atrakcyjnymi rabatami na akcesoria ogrodowe Fiskars. Za każde 25 zł wydane na stacji Lukoil, klienci otrzymają specjalne naklejki. Zebranie 5, 10 lub 15 naklejek, uprawnia do zakupu wybranego produktu z rabatem do -50 proc.!

Akcesoria ogrodowe Fiskars na stacjach Lukoil

Autor: Amic Polska

Od 29 marca klienci dokonujący zakupów na stacjach sieci Lukoil mogą odebrać specjalne naklejki. Uprawniają one do rabatu na wybrane akcesoria ogrodowe marki Fiskars.

Naklejkę otrzymuje się za zrobienie zakupów za minimum 25 zł lub wielokrotność (2 naklejki za wydane 50 zł, 3 naklejki za wydane 75 zł itd.). Otrzymaną przy kasie nalepkę klienci powinni umieścić na karcie kolekcjonerskiej, która dostępna jest na każdej stacji. Po zebraniu 5,10 lub 15 naklejek można kupić wybrany produkt nawet z 50 proc. rabatem!

Akcesoria ogrodowe Fiskars po obniżonej cenie można nabyć do 18 czerwca 2018 roku lub do wyczerpania zapasów na wszystkich stacjach Lukoil w całym kraju.

Co znajdziemy na stacji Lukoil? W ofercie promocyjnej dostępne są takie produkty jak: sekatory, siekiera z ostrzałką, nożyczki do ziół i kwiatów, kultywator, motyczka, saperka, noże, zestawy kempingowe i kominkowo-ogniskowe.

Fiskars jest to najstarsza firma w Finlandii i jedno z najstarszych przedsiębiorstw w Europie, wiodący w skali światowej producent wyrobów konsumenckich dla domu, ogrodu i rekreacji.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!

link do aktualnego numeru: LUTY-MARZEC

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.