Strona główna Wiadomości Lukoil Polska chce komunikować się cyfrowo z klientami

Tylko u nas!

Lukoil Polska chce komunikować się cyfrowo z klientami

Petrolnet.pl, 13 lutego 2018

Firma Amic Polska, zarządzająca siecią 116 stacji Lukoil na terenie Polski, ogłosiła otwarcie przetargu na dostarczenie sprzętu oraz technologii Digital Signage na stacjach Lukoil w Polsce.

Lukoil Polska chce komunikować się cyfrowo z klientami

Autor: Fotolia

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu powinny zarejestrować się za pomocą specjalnego formularza (dostępnego na stronie koncernu w zakładce przetargów) do dnia 22.02.2018 r., do godziny 18.00.

Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą przetargu w dniu 23.02.2018 r.. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty przetargowej upływa dnia 12.03.2018 do godziny 12.00. W celu otrzymania dalszych informacji na temat przetargu zapytania należy kierować na adres mailowy dostępny w zakładce przetargowej na stronie koncernu.

Digital Signage inaczej jest nazywane digital out of home, digital merchandising czy narrowcasting (za Wikipedią). Służy do komunikacji cyfrowej, w placówkach handlowych wykorzystywany jest m.in. do prezentowania oferty handlowej (informacje o wybranych produktach, promocje itp.). Na system Digital Signage składają się” ekrany / monitory, System zarządzania treścią, system zarządzania urządzeniami, system tworzenia treści, system analizy i raportowania.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2018
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej – kliknij

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.