Strona główna Wiadomości Wielkopolska ma już 6 stacji Avia

W planach 100 placówek do 2020 roku

Wielkopolska ma już 6 stacji Avia

Petrolnet.pl, 8 lutego 2018

Sieć stacji paliw Avia powiększa się o nową lokalizację. Kolejną, już siedemnastą w Polsce stację tej marki uruchomiono we Wronkach, w woj. wielkopolskim.

Wielkopolska ma już 6 stacji Avia

Autor: Avia / Unimot

Nowo otwarta stacja paliw Avia znajduje się w miejscowości Wronki, przy ul. Mickiewicza 18 c, w bliskim sąsiedztwie słynnego na całą Polskę zakładu karnego. Placówka oferuje wszystkie najważniejsze paliwa (ON, Eu95 i Eu98, LPG), dostępne na 3 stanowiskach do tankowania. Stacja jest także wyposażona w myjnię bezdotykową i odkurzacz.

Klienci stacji mogą się tu zaopatrzyć w markowe produkty, umożliwiające lepszą eksploatację pojazdów. W sklepie są dostępne m.in. nowoczesne oleje silnikowe Avia, przeznaczone zarówno do silników benzynowych, jak również do silników diesla, oraz wielofunkcyjne smary w aerozolu. Stacja realizuje także mobilne zakupy paliwa za pośrednictwem aplikacji Tankuj24.

Placówka we Wronkach jest 6. z kolei stacją marki Avia w Wielkopolsce; stacje franczyzowe funkcjonują już w miejscowościach: Poznań, Turek, Granowo, Koźmin, Opatówek. W sumie pod szyldem Avia działa 17 stacji paliw w kraju. Zespół pracowników Unimot – firmy odpowiedzialnej za rozwój marki Avia w Polsce, pracuje nad pozyskaniem kolejnych partnerów franczyzowych, aby docelowo w 2020 r. dysponować siecią ponad 100 placówek.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2018
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej – kliknij


 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.