Strona główna Wiadomości Wielkanoca oferta czekoladowa

Terravita proponuje szeroką ofertę słodyczy

Wielkanoca oferta czekoladowa

Petrolnet.pl, 13 lutego 2017

Wielkanocne słodkości przyciagną do sklepu na stacji nie tylko kierowców, ale także amatorów czekoladowych figurek, szczególnie zajączków.

                                 

Autor:

Terravita przygotowała wiele czekoladowych atrakcji pod znakiem Wielkanocy - jajka z czekolady (22 g), czekoladowe zajączki i tabliczki czekoladowe.

Zajączki są do wyboru w różnych kształtach i różnej wielkości, o gramaturze: 16 g, 20 g, 60 g, 70 g i 150 g. Wszystkie są wykonane z mlecznej czekolady i mają kolorową, wiosenną szatę graficzną.

Uzupełnieniem oferty jest zając miętowy - z miętowej czekolady.

LIDERZY RYNKU - DOSTAWCY DLA STACJI PALIW - RAPORT 2017
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- kliknij, aby zapoznać się z wersją elektroniczną

Świąteczne czekolady Terravita Kids: mleczna 225 g i mleczna z drażetkami 100 g to nie tylko pomysł na wielkanocny upominek, ale również poczęstunek na świąteczny stół.

Uzupełnieniem oferty wielkanocnej są tabliczki 100 g Alpinella, umieszczone w opakowaniu z wesołymi zajączkami, dostępne w dwóch smakach: pełna mleczna i mleczna z chrupkami.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.