Strona główna Wiadomości Wild Bean Cafe także dla partnerów

Pierwsza kawiarenka WBC na stacji partnerskiej

Wild Bean Cafe także dla partnerów

Petrolnet.pl, 2 maja 2011
Na stacji BP w Ożarowie otwarta została kawiarenka Wild Bean Cafe. To pierwsza z kilkunastu planowanych na ten rok kawiarenek otwieranych na stacjach partnerskich z logo BP. Do tej pory koncern prowadził punkty gastronomiczne tylko na własnych stacjach.
– Nadszedł moment, w którym uznaliśmy, że mamy wystarczające doświadczenie i zasoby, aby przeprowadzić taki projekt – mówi Rafał Bendyk, Wild Bean Cafe Manager. – Tym bardziej że partnerzy podkreślają, iż klienci tak bardzo przyzwyczaili się do tej marki, że wjeżdżając na stację z logo BP, spodziewają się tam znaleźć kawiarenkę WBC.

Rok 2011 będzie pilotażowym rokiem dla tego projektu. Tegoroczne doświadczenia będą dla BP podstawą do wypracowania optymalnego modelu współpracy z franczyzobiorcami w zakresie oferty gastronomicznej. – W tej chwili prawie połowa stacji w sieci BP to stacje partnerskie. Są to zarówno stacje wielkoformatowe, tranzytowe, przy których funkcjonują już np. duże restauracje, jak i stacyjki zlokalizowane w małych miasteczkach. Ta specyfika lokalizacyjna wymusza konstruowanie takiej oferty, która podniesie rentowność każdej z nich, zarówno tej małej, jak i tej znajdującej się przy bardzo ruchliwych trasach – wyjaśnia Krzysztof Kozłowski, odpowiedzialny za współpracę ze stacjami partnerskimi. Do końca roku BP planuje wprowadzenie WBC na kilkunastu stacjach partnerskich.

Wprowadzenie modułu Wild Bean Cafe na stacjach partnerskich sieci BP zapowiedział dyrektor zarządzający BP Europa SE Bogdan Kucharski podczas Forum Rynku Paliwowego PetroTrend 2011. Jak podkreśla prezes Kucharski, oferta skierowana jest do wybranych partnerów, którzy mogą dać gwarancję, że udźwigną taką inwestycję, a rozszerzona działalność gastronomiczna na ich stacjach jest opłacalna. Przy składaniu konkretnej oferty BP będzie brało pod uwagę, czy inwestycja w gastronomię na stacji ma charakter greenfield, czy też chodzi o adaptację istniejącego punktu i podniesienie go do standardów WBC.

Jak zapewnia sieć BP, kawiarnie Wild Bean Cafe zlokalizowane na stacjach BP to propozycja dla osób aktywnych, żyjących szybko i intensywnie, a także dla tych, którzy szukają miejsca na krótką przerwę w podróży aby odetchnąć i nabrać sił do dalszej jazdy. W ofercie kawiarenki – oprócz kawy – znajdują się gorące kanapki, zapiekanki, bogaty wybór ciast, słodkie rogaliki i hot dogi. W tym roku oferta WBC została poszerzona o nowe pozycje menu: chicken nuggets – smakowite kawałki kurczaka w łagodnej panierce i hot chicken strips – soczyste polędwiczki z kurczaka w pikantnej panierce, serwowane z sałatką coleslaw i sosem.

BP chce w tym roku wzmocnić swoją sieć 30 stacjami partnerskimi i własnymi. Sieć dokładnie przygląda się przetargom na miejsca obsługi podróżnych, a w kolejce do zagospodarowania są MOP-y na trasach S3 i A4. – Trzeba jednak podkreślić, że wygrane w tym roku przetargi niekoniecznie przełożą się na tegoroczne otwarcia stacji – podkreśla Bogdan Kucharski.
© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Menadżer marki Novotel o ofercie dla najmłodszych

Marcin Szymański Midscale Segment Manager – Eastern Europe AccorHotels

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE